Garážová vrata! Nakupujte u profesionálů – Univers Tech s.r.o.

garážová vrataVybrat ty správné sekční garážová vrata nepatří mezi ty nejlehčí záležitostí. Každopádně by měly odpovídat vašim potřebám, stylu vašeho domu s ohledem na možnosti vaší peněženky. Velmi důležité je, aby vám otevírací mechanismus vydržel v provozu celá léta bez nějakých větších obtíží a aby i jejich zabezpečení fungovalo proti zlodějům na sto procent. Současný trh nabízí mnoho různých typů garážových vrat od několika výrobců. Při výběru nekoukejte pouze na cenu, ale vsaďte na ověřenou kvalitu a dlouholeté zkušenosti.

Objednejte si garážová vrata u největšího dodavatele v Česku  

Sháníte pevné a pěkně designované sekční garážová vrata? Společnost Univers Tech s.r.o. působí na trhu již 25 let, klienti si ohromně cení spolehlivost a vysokou profesionalitu. Garážová vrata vám za rozumnou cenu dodají na míru, jak pro  jednogaráže, tak i pro dvougaráže. Moderní design se snoubí se špičkovými materiály – šest barev bez příplatku, ostatní barvy s příplatkem 9% s termínem o týden delší. Nyní je třeba uvážit, zda budou pro vaše potřeby vhodnější sekční garážová vrata nebo rolovací. Sekční vrata se hodí na více druhů otvorů a navíc šetří místo. Běžně se skládají ze čtyř až pěti sekcí, které jsou vysoké přibližně půl metru.  Jejich pohyb zajišťují kolečka ve vodících drahách, které jsou umístěny po bocích garážového otvoru.

Komfortní otevírání zajistí garážová vrata s motorem s dálkovým ovládáním

Dalším typem jsou rolovací garážová vrata, která se skládají z úzkých lamel, jež se při otevírání srolují navíječem boxu nad otvorem garáže. Tyto brány se používají hlavně při garážích s větším otvorem o šířce až deset metrů a výškou až do osmi metrů. Ke komfortu, který je u moderních garáží neodmyslitelný, patří automatické otevírání ovládané na dálku. Samozřejmě, každá brána musí jít otevřít i mechanicky. Všechny typy elektricky ovládaných vrat by měly mít pojistku proti výpadku elektrického proudu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × four =