Hledáte šikovné elektrikáře nebo sklenáře? AAA – ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA

light-bulb-503881_640Internet je plný inzerátů – ´Hledám spolehlivého a kvalifikovaného elektrikáře!´ nebo ´Najde se šikovný sklenář?´ Proč tak složitě, když to jde mnohem jednodušeji. Ne jeden spolehlivý elektrikář, ale hned celý tým elektrikářů, sklenářů, zámečníků, topenářů a další řemeslnící jsou připraveni ihned vyřešit jakoukoliv nepříjemnou situaci. Kde? Stačí si zapamatovat zts.cz. Na tomto portálu se nalézá NONSTOP havarijní servis pro Prahu a celé Střední Čechy. Odborně vyškolený personál při své práci používá jen kvalitní materiály a funkční nářadí.  Nechybí potřebné certifikáty, jež vyžaduje konkrétní činnost, pravidelně absolvují mnoho školení. Díky profesionalitě, zodpovědnosti a precizní práci pracovníků patří AAA ZTS mezi špičku na trhu.

Kompletní elektrikářské práce

Elektroinstalace je vážná věc, proto k ní musí elektrikáři přistupovat s velkou zodpovědností. AAA ZTS  – elektrikáři mají dlouhodobou praxi v tomto odvětví, můžete se na ně 100% spolehnout. Ihned vám vyhledají a odstraní všechny závady tykající se veškerých rozvodů. Máte pokaženou zásuvku, vypínač, zvonek nebo schodišťový automat? Nebo potřebujete odpojit objekt od rozvodné sítě? Opravy staré a realizace nové elektroinstalace v domě, bytě či budově musí vždy provádět kvalifikovaní elektrikáři.  Nespoléhejte se na amatéry a dejte přednost odborníkům s mnoholetými zkušenostmi, kteří nabízejí komplexní služby, které vás odlehčí od jakýchkoli dodatečných potíží.

Sháníte sklenáře? Volejte NONSTOP 800 290 291

I rozbité okno umí způsobit nepříjemnosti, pokud není hned k ruce spolehlivý sklenář. A nemusí vám okno rozbít uličník. Stačí zatažený mrak, blesky a kroupy, máte rozbité okna, skleník a další prosklené věci. V tomto případě kontakt na spolehlivého sklenáře s pojízdnou dílnou se vždy hodí.   Opravy oken nebo výloh probíhají za asistence dalších kompetentních pracovníků, jako jsou zámečníci a truhláři. Poradí si s montáží různých komponentů ze skla –  skleněné kuchyňské zástěny, skleněné dveře, strešníky, zábradlí, sprchové kouty, skleněné dělící stěny, výlohy obchodů atd.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =