Hliníkové zdvižně-posuvné dveře – moderní prvek u vás doma

Každý hrdý majitel nemovitosti moc dobře ví, že nezáleží jen na její fasádě, ale také na designu a zpracování oken a dveří. Pokud prahnete po funkčních produktech, které nepostrádají dokonalé tepelně a zvukově izolační vlastnosti, zaměřte se na nejnovější technologie. Říkáte si, proč zvolit zrovna kvalitní hliníkové zdvižně-posuvné dveře? Pojďme si přiblížit jejich nejsilnější stránky.

Elegantní vstup na terasu

Rozhodnete-li se dát přednost modernímu a funkčnímu zpracování dveří, úspěšnost je zaručena. Tento typ umí prosvětlit jakoukoliv místnost vašeho domova. Výsledkem je spokojenost a unikátní zvýšení prostoru. Kvalitní hliníkové zdvižně-posuvné dveře padnou jako ulité při vstupu na terasu, balkon i verandu. Díky trendy technologii je dosaženo souvislého propojení interiéru a exteriéru. Toto řešení je vhodné nejen do novostaveb, ale také do míst, kde je v plánu zrealizovat průchod na terasu bez jakýchkoliv překážek. Už žádné zakopávání! Pouze elegantní design!

Hliníkové zdvižně-posuvné dveře mají samé výhody

Pakliže byste chtěli jemně propojit místnosti v domě s verandou či zahradou, dopřejte si hliníkové zdvižně-posuvné dveře. Celoskleněné 90 a 180 stupňové rohy prosvětlí interiér a distanční rámeček eliminuje rosení oken. Profily vyplněné pěnou se postarají o skvělé izolační vlastnosti. Plynulý chod zaručí kolejnice z ušlechtilé oceli a komfortní povrchová úprava zajistí dlouhodobou barevnou stálost profilů. Klíčovým pozitivem je již zmiňovaný bezbariérový práh. Pomocí izolační složky je zamezeno profukování do domu. A konečně tepelně izolační vložky mají za úkol snížení vyzařování chladu do místnosti. Zapomeňte na obyčejné modely a pořiďte si hliníkové zdvižně-posuvné dveře ještě dnes! Už víte, v čem jsou prostě nejlepší.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 2 =