Jak snadno zatočíte s graffiti?

Zejména ve městech se na zdech a fasádách domů objevují graffiti. Nešťastní majitelé těchto nemovitostí za jejich odstranění platí tisíce korun. Problém však nastává ve chvíli, kdy se na domech objevují „umělecká díla“ zdejších sprejerů opakovaně. Jak s graffiti snadno zatočíte?

Graffiti dnes najdeme v každém městě. Pomalované a popsané jsou zdi, zastávky, fasády domů, garážová vrata, dopravní prostředky atd.

Pozor na neodborné čištění

Pokud se na vašem majetku objeví graffiti, vyvarujte se čištění obyčejným ředidlem a hadříkem. Může se totiž stát, že barvu ještě více vetřete do omítky. Proto k čištění doporučujeme použít speciální odstraňovače graffiti Graffiti Magic.

Antigraffiti nátěry

Vzniku graffiti ve většině případů není možné zabránit. K jejich vytvoření dochází ve chvíli, kdy na místě nikdo není, a majitelé nemovitostí pak najdou pouze hotový nápis nebo kresbu. Dobrou zprávou však je, že fasádu je možné opatřit antigraffiti nátěrem, který na ní vytvoří ochrannou vrstvu. K odstranění případných graffiti pak stačí použít pouze vodu a jednoduše je setřít.

Envistore.cz

Jednou z předních značek odstraňovačů graffiti a antigraffiti nátěrů jsou výrobky Graffiti Magic. Antigraffiti nátěry Graffiti Magic nabízené e-shopem Envistore.cz jsou vyráběny za použití nanotechnologií vyvinutých ve Velké Británii a zachovávají původní barevný vzhled fasády. Případné graffiti snadno odstraníte hadříkem namočeným ve vodě. Všechny nabízené nátěry jsou samozřejmě permanentní. Není tedy třeba obnovovat je až 20 let.

Díky své vysoké spolehlivosti byly antigraffiti nátěry Graffiti Magic, které můžete zakoupit v e-shopu Envistore.cz, použity na sportovních stadionech po celé Velké Británii při Olympijských hrách v roce 2012 a jejich dokonale čistý vzhled je zachován dodnes.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × two =