I zahradní domek na nářadí může vypadat stylově

Dávno jsou pryč doby, kdy vadou na kráse zahrady byly plechové úkryty na nářadí. Postupem času si lidé začali uvědomovat, že do venkovních prostor mnohem lépe zapadnou spíše dřevěná stavení, která nepůsobí jako pěst na oko. Výrobci dřevěných objektů zapracovali na designu a pod jejich taktovkou vznikají vskutku stylové zahradní domky na nářadí.

Zahradní domek nemusí sloužit pouze k uschování nářadí, klidně ho můžete poskytnout dětem na hraní. Vzpomeňte si na své dětství. Určitě jste také toužili po vlastním domečku na zahradě. Pokud se vám sen nesplnil, splňte ho alespoň svým ratolestem.

Jaké zahradní domky existují?

Pochopitelně zahradní domky na nářadí vypadají různě. Zatímco některé jsou zděné a vyžadují kvůli základům i stavební povolení, jiné jsou dřevěné a upravené tak, aby vydržely opravdu dlouho. Jestliže si říkáte, že dřevěná varianta dlouho nevydrží, protože dřevo neustále pracuje, potom jste na omylu. I když je dřevo náročnější na údržbu, rozhodně to neznamená, že životnost takového stavení je krátká. Pokud sáhnete po českém výrobku ze severského smrku, nemusíte se bát toho, že byste se museli s domkem za pár let rozloučit.

Zahradní domek postavený z cihel je náročnější na realizaci, vyjde dokonce i mnohem dráž. Ideálním kompromisem je dřevěné provedení, které perfektně zapadne do prostředí jakékoliv zahrady.

Kde zahradní domek koupit?

Výrobců existuje hned několik, ovšem ne všichni poskytují vysokou kvalitu zpracování. Velice pozitivní recenze má společnost www.domky-herold.cz, která používá masiv o síle 19 milimetrů. Nářaďové domky disponují impregnovaným nosným rámem, spojovacím materiálem a u vybraných modelů je i zámek typu FAB. Cena domků začíná na 10 990 korunách a odvíjí se od toho, jak velký domek požadujete.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 4 =