Jaké sedací soupravy jsou v roce 2019 trendy?

Je to k nevíře, ale zase tu máme nový rok. S ním pochopitelně přichází i nové trendy v módě, automobilech, účesech nebo v zařízení domácnosti. Pojďme se tentokrát podívat na to, co nám velí rady interiérových designérů pro nákup sedací soupravy.

1. Klasické, jednoduché tvary

Minimalismus se stále drží, vliv čisté skandinávské estetiky bude i v roce 2019 dost patrný. Neměli byste tedy volit žádné komplikované sedací soupravy podivných tvarů. Vsaďte na ověřenou klasiku a pokuste se zaujmout něčím jiným než extravagantním tvarem.

2. Přírodní textury

Nic překvapivého, na udržitelnost a hezké chování k přírodě se hraje už pěknou řádku let. Za moderní tedy bude letos považována jakákoliv sedací souprava, která má potah z přírodní tkaniny nebo plátna. Takové pohovky jsou většinou jemně béžové, což se dá hezky sladit s ratanem, dřevem a rostlinami.

3. Luxusní samet

A nyní úplně z jiného soudku – v této sezóně bude vládnout také samet. Hodí se do moderních i retro interiérů, bytoví designéři doporučují zejména samet ve výrazných barvách. Taková tmavě modrá nebo červená sametová pohovka dá místnosti dramatický kontrast.

4. Odvážné barvy

Ostatně barvy jsou samostatnou kapitolou. V roce 2019 byste se podle všeho neměli vůbec bát odvážných odstínů. Zvolíte-li každý kus v jiné výrazné barvě, dobře nedopadnete, nicméně vykompenzovat nudné tóny těmi zajímavými se hodí. A co jiného by mělo mít výraznou barvu, když ne sedací souprava?

5. Chytré detaily

Jsou to detaily, na čem nakonec nejvíc záleží. Co si představit pod chytrými detaily? Třeba rozkládací sedací soupravy, z nichž se stane postel pro návštěvu, nebo sedačky s úložným prostorem. Ty budou trendy pořád.

Ptáte se, kde pořídit sedací soupravy v souladu s tím, co je hitem roku 2019? Nahlédněte do sortimentu společnosti Lumax nábytek a objevíte spoustu moderních kousků.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

19 − one =