Skvělá párty potřebuje skvělý stan

Plánujete párty nebo jiné zábavné posezení s rodinou či přáteli? Měli byste se na ní pořádně připravit. Nestačí jen mít dostatek jídla a pití, ale také počasí. Vzhledem k tomu, že počasí si nemůžeme objednat, musíme pamatovat i na bouřky a jiné katastrofy, které mohou zničit vaši párty.

Proč právě párty stany?

Když chceme krásnou párty, nesmíme si jí nechat zkazit počasím. A díky párty stanům počasí nebude mít šanci. Velkou výhodou stanů totiž je, že díky konstrukci a na ní natažené plachtě nás chrání před jakýmkoliv počasím, takže my se schováme pod plachtu a můžeme si dál užívat párty, i když venku prší.

Zahradní párty stany bílé

Jaký stan je ten nejlepší?

Existuje mnoho druhů párty stanů. Rozdíl není jen v barvě, ale také v tom, zda chceme, aby byl stan přenosný anebo zda ho chceme mít celou dobu na jednom místě. Pokud potřebujete stan často přenášet, tak bychom měli zvolit takový, který půjde lehce poskládat a poskládat na co nejmenší kus, aby byl snadno přenosný. Naopak pokud máte místo, kde byste třeba chtěli terasu, ale máte pocit, že tato terasa potřebuje zastřešit, avšak klasické zastřešení se jim zdá moc nákladné, a proto raději volí zahradní stany. V takovém případě je nejlepší zvolit stan s hodně pevnou konstrukcí, jehož základ je často zalitý do betonu.

Další variantou je výběr v tom, jak bude váš párty stan vypadat. Můžete si vybrat stan, který je pouze zastřešený a přestože se to někomu zdá naprosto zbytečné, tak i pouhé zastřešení je užitečné, protože střecha nemusí chránit pouze před deštěm, ale také před silnými slunečními paprsky. Avšak nejspíše lepší variantou je takový nůžkový stan, ke kterému si můžeme přidat ještě boční stěny. Je velkou výhodou mít stan, u kterého můžeme přidávat boční stěny, protože si atmosféru uvnitř můžeme regulovat. Pokud bude silné sluníčko, tak stačí pouze střecha, kdežto když venku silně prší, vás to nemusí trápit, protože si zapnete další boční strany. A také existují párty stany, které mají boční stěny napevno.

 

 

Mít párty stan je velká výhoda, protože si zábavu se svými přáteli můžeme užívat za jakéhokoliv počasí, ať už perně svítí sluníčko anebo silně prší, párty stan vás zachrání za každé situace.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

15 − fifteen =