Investiční zlato vám ochrání úspory!

Ztrácejí vaše naspořené peníze svou hodnotu? Investujte do zlatých cihel, a budete mít po starostech!Fotografie: zlaté cihly

Zlato je odpovědí na hádanku, kterou se zabývají nejen velcí investoři, ale i řada běžných domácností. Investují do něj velcí i malí hráči. A vy byste jejich řady rozhodně měli rozšířit.

Bezpečná forma investice

Často skloňovaným pojmem v současné době je tzv. bezpečná forma investice. Tou donedávna byly například nemovitosti. Ale už bohužel nejsou. Pro investiční účely rovněž nejsou vhodné pamětní mince z produkce českých mincoven, jejichž cenu zase navyšuje jejich přidaná sběratelská hodnota. Do čeho tedy investovat?

Investujte do zlata a vydělávejte!

V době ekonomické krize, v níž se bohužel nacházíme, je třeba investiční zájmy poněkud přesměrovat. Ideálně na investiční zlato, jehož cena v dlouhodobém horizontu neklesá. To však není jeho jediná přednost. Další je oproštění od platby DPH, které se na nákup zlatých slitků vztahuje. Na rozdíl od diamantů, obrazů, starožitností a dalších investičních komodit. A toho je na místě využít.

České zlaté cihličky neseženete

Budete-li však shánět zlaté cihličky českého původu, tak nepochodíte. Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí. Českému trhu z tohoto důvodu dominují zlaté cihly od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. A kde je seženete?

Od koho nakupovat?

Ideálně od nějakého renomovaného dodavatele. Toho najdete třeba ve specializované prodejně v Obecním domě. Nebo si na stránkách www.zlate-mince.cz můžete objednat diskrétní pojištěnou zásilku. Zlato pak dorazí přímo k vám domů.

60 tisíc spokojených zákazníků

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ říká ředitel společnosti, Pavel Trtík. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy.“ A vy teď máte jedinečnou příležitost se k nim přidat. Tak neváhejte!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − 9 =