Jak kuchtit v provizorních prostorách?

Hladu člověk neporučí. Ne všude ale existují ideální podmínky k vaření. Na chatě nebo v garsonce je místa nedostatek téměř vždy. Pro plné uplatnění kulinářských dovedností je ale potřeba dostatečný prostor. A v mnoha případech se hraje i o centimetry. Je potřeba zapomenout na guláš a spokojit se s namazaným chlebem? Ne tak docela.

Pro vaření v polních podmínkách totiž lidstvo vymyslelo takzvaný dvoukolák. Nenechte se mýlit, nejedná se o vozík k přepravě nákladu, ale o vařič se dvěma plotnami jako je třeba Elektrický vařič VP-903. Tento „dvoukolák“ nabídne jednu plotnu o průměru 185mm a jednu plotnu o průměru 155mm, takže můžete zároveň vařit polévku i smažit cibulku na pánvičce. Ohřev budete mít pod kontrolou díky světelné signalizaci i jednoduché regulaci intenzity výkonu.

Pokud hledáte ještě výraznější úsporu místa, objednejte si Elektrický vařič VP-900. I jedna plotýnka o průměru 188 mm vám umožní připravit si teplou večeři. Vařič opět disponuje jednoduchým ovládáním, takže se nemusíte bát vařit i se svými ratolestmi. Výhodou je i jednoduchá přemístitelnost vařiče. Můžete si jej proto vzít s sebou na chalupu, dovolenou nebo do kempu a vařit všude tam, kde budete mít přístup k elektřině.

K slunečným letním podvečerům nepochybně patří i grilování masa. Grilovačky jsou nejen příležitostí k příjemnému setkání s rodinou nebo starými známými, ale samozřejmě i k labužnickým zážitkům. Pro tyto příležitosti se určitě vybavte Elektrickým grilem EG-1300. Tento stolní gril vám nabídne pohodlné grilování i smažení díky skleněnému víku a tepelně izolované rukojeti. Nepříjemné povinnosti po dogrilování usnadní jeho snadné čištění.

Dvoukolák i elektrický gril už doma, nebo na chalupě máte? V nabídce značky Orava naleznete i další kuchyňské vybavení nejen pro vaření ve stísněných nebo provizorních prostorách.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × four =