Jak nejlépe zabezpečit dům i vůz?

Poptávka po bezpečnosti je čím dál větší a zloději čím dál vynalézavější. I proto je na místě zajímat se o zabezpečení svého domu a také vozu. Svůj dům i svůj vůz můžete zabezpečit alarmem nebo jiným zabezpečovacím zařízením.

V případě, že potřebujete zabezpečit své auto nebo domov, žádáte kvalitní, ověřené a spolehlivé služby. Právě toto je doménou firmy AutoklíčeCZ. Širokou nabídku služeb můžete využít nejen v Praze a v Brně, ale také po celé republice.

Kromě zabezpečení dveří a vozů, montáže alarmů a montáže zabezpečovacích zařízení tak můžete využít opravy řídících jednotek, tachometrů a také opravy dálkových ovládání k vozům. Tyto komplexní služby můžete využít, pokud klíče ztratíte, pokud si zabouchnete dveře nebo máte dveře či vůz poškozený od vloupání.

Technologie na prvním místě

Výroba autoklíčů se za poslední roky výrazně rozšířila a díky CNC stroji na výrobu originálních klíčů je technologické zázemí pravidelně obměňováno. Zákazníci se mohou spolehnout na nejmodernější technologie a bohaté zkušenosti. Za mnohými stojí školení v zahraničí, letité zkušenosti a neustálý vývoj a sledování nových trendů. Tyto služby je možné využít v maloobchodu i v kamenné prodejně a nechybí ani nabídka velkoobchodního prodeje.

Centrální zamykání i doplňky

V současnosti má většina aut komfortní dálkové ovládání, která auto odemknou i zamknou. Mnohé auta mají také ještě centrální zamykání, kdy se jedním odemknutím zámku odemkne zámek všech dveří. Není však ničím neobvyklým, že se centrální zamykání nebo dálkový ovladač rozbije, a musíte shánět nový originální klíč, který odemkne právě vaše auto. V tomto případě můžete využít služeb firmy AutoklíčeCZ a v eshopu sehnat nejen nový klíč nebo dálkový ovladač, ale také náhradní díly a doplňky. Například obaly na klíče, čipy nebo planžety.

Imobilizér, který vás nepotrápí

Pokud potřebujete opravit řídící jednotku, tak není nic snazšího než využít širokého zaměření a kvalitních služeb, které firma nabízí. Řídící jednotka pomáhá k hladkému chodu vašeho auta, optimalizuje funkci motoru a stará se také o snížení spotřeby a zvýšení výkonu. Auta bývají zabezpečena také imobilizérem, který však může nepříjemně potrápit i svého majitele. Ať už potřebujete opravit řídící jednotku, vyměnit budíky nebo opravit imobilizér, tak vaše auto může požadovat kód. Tento kód není problém a je možné zjistit jej na počkání.

Zabezpečení především

Nenechávejte svůj domov ani vůz nezabezpečený a braňte se vynalézavým zlodějům chytrým zabezpečením. Do zabezpečení svého majetku se rozhodně nebojte investovat a nechte si namontovat autoalarm, který může zabezpečit také boční, kapotové i zavazadlové dveře. Užívejte si své auto s radostí a dopřejte si nabízený komfort a komplexní služby.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

two × 5 =