Odpočiňte si doma, investujte do vlastního wellness centra

Dnešní uspěchaná doba má vysoké nároky. Všichni musí fungovat na 100 %, v práci jsou od rána do večera a času na odpočinek je málo. Kdo přijde domů, je rád, že už nemusí nikam chodit, a tak je návštěva bazénu, vířivky nebo sauny prakticky nemyslitelná. Tedy pokud ji nemáte doma, což je v dnešní době docela běžné.

Vířivky, sauny a kryté vyhřívané bazény už dávno nejsou výsadou nejbohatších. Dnes jsou cenově dostupné téměř každé rodině, a kdo si je pořídí, nemůže si výhody domácího wellness centra vynachválit. Relaxace ve vířivé vaně či sauně totiž prospěje tělu i mysli.

Poznejte svět domácí relaxace

Průvodcem v tomto světě vám může být společnost Albixon a.s., která se zaměřuje právě na bazény, zastřešení a produkty domácího wellness. S radostí vám poradí, co je nejvhodnější pro vaše podmínky. Lepší ale bude, když přijdete s konkrétní vizí. Toužíte spíš po vířivce, či sauně? A co takhle kombinace finské sauny a tropické sprchy? Možnosti jsou nekonečné, ať už prahnete po interiérovém řešení, nebo máte místo venku na zahradě.

Vířivky plné nejvyspělejších technologií

Pobyt ve vířivce prospěje nejen vaší mysli, ale také kloubům a svalům, navíc vás krásně uvolní od stresu a napětí. Vířivky jsou také ideálním místem k trávení večeru s přáteli a se svou drahou polovičkou.

Absolutní špičkou na trhu vířivek je značka JACUZZI, která vám nabídne jak propracovaný systém trysek, tak naprosto elegantní design. Jejich vířivky jsou osobité, některé navíc obohacené o audio systém a LED osvětlení, takže vytváří opravdu výjimečnou atmosféru.

Úleva v dokonalé sauně

Také pobyt v sauně má relaxační účinky, očišťuje tělo, pomáhá z něj vyplavit toxiny a podporuje imunitní systém. Lidé si nejčastěji pořizují tzv. finské sauny, ale existují i modely nabízející mnohem více. Například sauna Sasha Mi zvládá tři programy – římské, finské a bio saunování. Navíc vás pak ochladí studenou nebo tropickou sprchou či tenkým deštěm. Budete se divit, ale právě tenhle závěr vytvoří z celé procedury skvělý zážitek.

Možnosti domácího wellness jsou opravdu nekonečné. Je jen na vás, po čem toužíte, jaké máte prostorové a finanční požadavky.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − seventeen =