Jak se vybírají estetické a funkční rolety a žaluzie

1398148506_podomitkova-roleta6Máte ve svém hledáčku venkovní žaluzie, ale nejste stále rozhodnutí? Vaši nerozhodnost by mohly rozptýlit tyto argumenty. Venkovní žaluzie a rolety zajišťují zastínění interiéru a tlumí přehřátí vzduchu v domácnosti. Vhodná stínicí technika napomáhá stabilizovat mikroklima a některé druhy vytvoří i hlukovou bariéru. Taktéž snižují prašnost v domácnosti, chrání okna před mechanickým poškozením a nepřízní počasí jako je déšť a vítr. Navíc vám poskytnou ochranu před násilným vniknutím a zvědavými pohledu sousedů.

Žaluzie! Vkusná a moderní dominanta bytových a kancelářských prostor

Vertikální žaluzie vám vhodně nahradí tradiční dekorační prvky, jako jsou závěsy a záclony. Žaluzie se zpravidla vyrábějí z oboustranně lakovaného hliníku, kde převodové ústrojí je vyrobeno z tvrzeného plastu. Ovládání je zajištěno řetízkem a šňůrkou, případně mohou být poháněné motorem nebo i ovládané dálkovým ovládáním. Široká škála barev a vzorů umožňuje jejich různé kombinace a dává možnost vytvořit si vlastní originální interiér.  Máte-li o vnitřní a venkovní žaluzie zájem nebo o pergoly, markýzy či o sítě proti hmyzu, tak širokou škálu barev a vzorů naleznete v nabídce na portále climax.cz.

Markýzy – elegantní stínění

Posezení na terase nebo venku vám zpříjemní vhodná stínicí technika. Přidá nejen na atmosféře, ale zajistí tolik vytoužený stín. Na výběr máte pevné markýzy, které se montují nad dveře, okna a výklady.  Markýzy mají ohnuté hliníkové profily, které pasují s pravoúhlými tvary domu. Lze je i sklápět. Konstrukce je z hliníku a výběr látky je na vás. K nejoblíbenějším způsobům zastínění patří výsuvné markýzy. Potřebujete zastínit malou nebo velkou plochu? Toužíte zažít nezapomenutelné chvíle na terase, u bazénu či v zahradě v příjemném stínu? Zkuste si představit ty chvíle relaxace! Máme pro vás šikovného a ověřeného dodavatele: CLIMAX – největší nabídka stínící techniky v Česku!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − four =