Plošiny pro invalidy a imobilní občany – Garaventa Lift s.r.o.

Šikmé schodišťové plošiny pro imobilní jsou spolehlivým řešením, díky kterému, už pro vás schody nebudou překážkou. Bezpečný a snadno ovladatelný systém je vhodný do každého prostoru. Plošina pro vozíčkáře je zpravidla poháněna baterií, která při výpadku proudu může sloužit i jako nouzový zdroj. Šikmé schodišťové plošiny jsou moderní bezbariérové zařízení s příjemným a diskrétním designem. Vodicí kolejnici, je možné kotvit do zdi i do schodů pomocí samonosných stojek. Schodišťovou plošinu ocení nejen invalida, ale i pečovatel, který již nemusí namáhavě vynášet imobilního po schodech. Ovládání je ohromně jednoduché, takže imobilní osoba je zcela samostatná. Instalace tohoto zařízení nevyžaduje žádné stavební úpravy.Garaventa

Typy zdvihacích zařízení

Zajímáte se o zdvihací zařízení pro imobilní a rozhodujete se, jaký typ je pro vás vhodný? Trh nabízí svislé plošiny ZPS – plošiny se šroubovým pohonem, jsou vhodné do 5,5m zdvihu. Hydraulické plošiny jsou přijatelné pro zdvihy do 13m. Musí mít ohrazení dráhy a jsou vybaveny šachetními dveřmi. Hydraulický výtah je ideální pro vysoké zdvihy. Výtah pro vozíčkáře je rychlejší než plošiny, je to vyšší třída zvedacích zařízení a tomu odpovídá i cena. Šikmé plošiny jsou vhodné pro kratší trasy, nebo při delších trasách (může být i 5 pater apod.) Sedačky a židlové výtahy se doporučují osobám, které nepotřebují vozík a udrží se v sedící poloze. Schodolezy používají osoby, které se neobejdou bez asistence, nejsou vhodné pro samostatné lidi. Schodolezy se neinstalují na pevno, proto je možné je využít např. k lékaři, do lázní, na výlet … Pojízdné zvedáky jsou výborných řešením pro invalidní osoby v rámci jednoho podlaží. Stropní zvedáky jsou skvělé na péči ve stísněných prostorech. Nástěnné systémy se používají tam, kde není možné použít pojízdný, ani stropní systém – potřebují nosnou stěnu.

Schodišťová plošina – bezbariérový přístup použitelný v interiéru a exteriéru

Jednou z cest, jak zvýšit kvalitu života, je koupě speciálního bezbariérového zdvihacího zařízení. Přesto zůstává stále mnoho lidí bez možnosti aktivního pohybu. Nejčastější příčinou tohoto stavu je existence „finančních a informačních bariér“. Jejich překonáváním se na českém trhu úspěšně zabývá společnost Garaventa Lift (prohlédněte nabízené produkty), která působí na českém trhu od roku 1993. Prostřednictvím kontaktního formuláře na jejich webu garaventalift.cz se můžete zeptat na vše, co se týká montáže plošin a prodeje zdvihacích zařízení nebo zdarma zavolat na tel. číslo 800 171 515. Společnost Garaventa Lift se zabývá nejen výrobou a montáží, ale také poskytuje následný servis. Ve svém prodejním portfoliu mají vertikální plošiny, schodišťové plošiny a schodišťové sedačky. Vysoká kvalita a zajištění bezpečnosti zařízení podle předpisů EU a ČR!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 14 =