Domácí videotelefon je lepší, než klasický zvonek. Vyzkoušejte!

videotelefonyMnozí lidé se domnívají, že bezdrátový videotelefon je zbytečný luxus. V rámci ochrany obydlí, tomu tak není. Klasickým zvonkům již dávno odzvonilo, lidé upřednostňují estetickou stránku, bezpečnost a jednoduché zapojení. Ptát se: „Kdo je?“ a pak se nevítaného hosta trapně zbavovat, díky vchodovému videotelefonu se této nepříjemné situaci vyhnete. Domácí videotelefony – tento důmyslný systém se skládá z vnější a vnitřní jednotky. Venkovní jednotku tvoří kamera, mikrofon, reproduktor, tlačítko zvonku, specializované zařízení pro elektrický dveřní zámek, nesmí chybět světlo pro noční vidění. Vnitřní jednotka videotelefonu se skládá z obrazovky, mikrofonu, reproduktoru, ovládacího tlačítka, mohou být instalovány i další prvky.

Domácí telefon do každé rodiny

Má-li váš rodinný dům více vchodů, nejen kamerové jednotky, ale i videotelefony si můžete nechat instalovat ke všem vstupům do vašeho obydlí. Trh nabízí mnoho různých typů.  Moderní přístroje vám dokonce dokážou zaznamenávat osoby, které u vás zvonili. Přijdete z práce domů a v klidu se kouknete, kdo vás toužil navštívit.  Záznam se archivuje sedm dní, a půjde-li o zloděje či jiného nevítaného hosta, lze záznam poskytnout policii. Již existují bezdrátové videotelefony s digitálně kódovaným přenosem. Domácí zvonek se dá přesměrovat i na mobilní telefon, což je naprosto úžasná věc. Nejste doma, a přesto můžete komunikovat s návštěvou, která stojí u vašich dveří. Další  vychytávky – videotelefonem se dají ovládat nejen dveře, ale i osvětlení před domem, hlasitost zvonku, měnit jas a barevnost obrazu.

Domácí videotelefon! Vy ho ještě nemáte?

Pokud jde o bezpečnost vaší rodiny, není důvod váhat s objednávkou. Experty v tomto oboru naleznete na portálu macom-security.cz.  Společnost MACOM SECURITY operuje po celém území Česka. Tým vysoce kvalifikovaných pracovníků je vybaven nejmodernější technikou. Jejich činnost zahrnuje montážní práce, vyhotovují i projektové dokumentace, nepřetržitá servisní pomoc – samozřejmost. Zdarma svým klientům poradí a navrhnou nejlepší řešení ochrany vašeho majetku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 3 =