Jaké jsou hlavní výhody zakázkové výroby nábytku?

Rozhodli jste se rekonstruovat váš byt a chcete si rovnou pořídit zcela nový nábytek? Pak vězte, že se vyplatí investovat spíše do nábytku na míru, sériově vyráběné produkty totiž nemusejí tak dokonale zapadnout do interiérů vaší domácnosti. Jaké výhody tento typ nábytku přináší?

výroba nábytku na míru

Řešení na míru

Zakázková výroba nábytku je vždy řešena na základě individuálních přání zákazníků. Sami si tak zvolíte tvary, materiály, vnitřní členění a mnoho dalších aspektů. U běžných sériově vyráběných produktů je často nutné vybírat velmi pečlivě, přesto se nakonec volba nového nábytku nemusí zcela shodovat s vašimi představami. Nábytek na míru tento problém prakticky zcela odstraní.

Atypické tvary nejsou problémem

Bydlíte-li například v podkrovním bytě, kde jsou šikmé stěny a nízké stropy, je velmi obtížné najít sériově vyráběné skříně, jež by se do tohoto prostoru vešly a nezabraly zbytečně moc místa. Výroba nábytku na zakázku bere v potaz právě rozměry místností a jejich dispoziční řešení. Dá se tak snadno na míru vytvořit třeba skříň, jež má atypické tvary a bez potíží se umístí k šikmé stěně, pod schodiště apod. Stačí pouze provést patřičné změření prostoru a vybraná firma vám poté nábytek zajistí, potažmo rovnou instaluje.

Dlouhá životnost

Díky tomu, že přímo spolupracujete s výrobcem, máte možnost si ohlídat kvalitu výsledného produktu. Je tudíž logické, že má následně delší životnost, je odolnější a trvanlivější. Nábytek na míru vydrží klidně desítky let, což se o drtivé většině sériového zboží rozhodně nedá říci. Kompenzuje to zpravidla vyšší pořizovací cenou.

V okamžiku, kdy hledáte zkušenou firmu, jež by vám zakázkovou výrobu nábytku zajistila, můžete se obrátit na společnost DŘEVOŠKRT, která se zabývá dřevoprodejem, podlahami, dveřmi a právě nábytkem na míru. Detailní informace najdete na www.drevoskrt.cz. Realizuje a montuje veškerý nábytek z lamina, zhotoví kompletní kuchyňské linky, oblíbené vestavěné skříně, nábytek do obývacích a dětských pokojů, zkrátka vše, co potřebujete v případě, že renovujete vaši domácnost a chcete kvalitní nový nábytek bez kompromisů.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =