Výroba vestavěných skříní na míru přináší řadu výhod

V okamžiku, kdy jsem začal uvažovat nad pořízením nového nábytku do své domácnosti, měl jsem v zásadě dvě možnosti. První variantou byl nákup sériově vyráběných skříní a stolů v běžných obchodech. Přednost však dostala výroba na zakázku, ta totiž přináší hned několik výhod.

Proč si vybrat nábytek na míru?

Jelikož je můj byt řešený dost atypicky, klasický volně stojící nábytek se sem nehodí. Z předchozích zkušeností totiž vím, že zabírá zbytečně moc prostoru a nechává hodně volného místa u zdí. Proto jsem se zaměřil na vestavěné skříně na míru. Stačilo si najít spolehlivou firmu, jež by mi je vyrobila přesně dle mých představ. Nakonec jsem se obrátil na Truhlářství České Budějovice.

Prakticky ihned při prvním kontaktu jsme se domluvili na osobní schůzce. Zástupci společnosti přijeli, zkonzultovali se mnou veškeré detaily a zaměřili prostor, kde se měl nový nábytek nacházet. Poté jsem doladili drobnosti, tedy zejména materiálové provedení, barevné odstíny a vnitřní členění. Následovala už samotná výroba vestavěných skříní, načež mi je řemeslníci na základě domluvy nainstalovali. Vše bylo rychlé a bezproblémové.

Vestavěný nábytek na míru je perfektní v tom, že šetří spoustu místa. I v malém pokoji zbývá dostatečný prostor pro chození a umístění dalších věcí, jež v něm potřebuji mít. Vestavěné skříně a další nábytek na zakázku sice může vyjít trochu dráž nežli sériové produkty z obchodů, mám ale jistotu, že je vyrobený z prvotřídních materiálů, díky čemuž dokonale zapadne do celkové koncepce mé domácnosti. Snazší je i případná reklamace nedostatků a vad.

Na zakázku se dají vytvořit nejen skříně, ale také stoly, komody a další druhy nábytku

V současnosti se na zmíněnou firmu hodlám obrátit znovu, chci si domů pořídit nový jídelní dřevěný stůl. Jeho výroba na zakázku mi zajistí jeho potřebnou kvalitu a parametry, díky nimž bez problémů pojme při stolování všechny členy mé rodiny a případné hosty.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × five =