Jaký styl bydlení je pro vás jako stvořený?

Sto lidí, sto chutí. To platí i v oblasti zařizování domácnosti. Někde panuje elegantní styl, jinde rustikální způsob. Existuje však mnohem více směrů designu interiéru. Podívejme se na některé z nich.

Elegance versus moderna

Pro elegantní styl jsou typické dřevěné skříně, komody a křesla v tmavějším odstínu doplněné o bílou barvu. Lze zmínit i zemité tóny, jako jsou hnědá, bordó, fialová a zelená. V tomto ohledu není možné použít moderní prvky a doplňky. Plastové dekorace a sedací vaky sem prostě nepatří. Rozhodně se zaměřte na tapety a závěsy laděné do dvou barviček. Moderní bydlení je snem každého z nás, ale jak se s ním poprat? Upřednostněte kamenné prvky, nábytek z laminátu či kombinace lesklých a matných materiálu. Je skvělé, že jsou dnes k dispozici akce a slevy na nábytek.

Barvičky, anebo romantika?

Výrazně barevný interiér není příliš častý a inspiruje se padesátými a sedmdesátými léty minulého století. Uspokojí mladé generace, které si nepotrpí na ponuré odstíny. Modrá pohovka, fialová lampa a žluté závěsy jsou pravé ořechové! Romantický směr je známý z francouzských domácností. Hlavní roli v něm hrají křišťály, mašle, volány a jemné barvičky.

Puristický záměr, či venkovský nádech?

Na puristický styl si potrpí puntičkáři a praktičtí jedinci, kteří mají smysl pro detail. Základem je bílá barva ve spojení se dřevem anebo kůží. Pokud máte rádi veselé tóny, nepochodíte. Zde dominují lustry, nevýrazné barvy stěn a komfortní pohovky. Venkovský ráz sedne na chalupy, ale někdo si ho zamiloval natolik, že se bez něj neobejde ani v bytě. Pakliže sháníte pohovky, skříně a příborníky, podívejte se na Jena nábytek kupóny, určitě najdete svého favorita.

Zaměřte se na svůj směr bydlení a doveďte vše k dokonalosti. Kvalitní a stylové vybavení dnes pořídíte za příjemné ceny.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 17 =