Kde a jak výhodně sehnat nábytek do restaurace?

Zařídit krásnou restauraci, kterou si hosté zamilují nejenom kvůli dobrému jídlu, ale i příjemné atmosféře, je otázkou správného výběru jednotlivých kusů nábytku. V článku najdete několik rad, které vám s tím mohou pomoci.

nábytek do restaurace

zdroj:dublino.cz

Proměňte svou vizi v realitu

Za každou úspěšnou restaurací stojí dobrý nápad přeměněný v realitu. Základem je samozřejmě vyhledání vhodných prostor v atraktivní lokalitě, ale dále už je to téměř čistě na tom, co dokážete. Připravte si koncept, podle kterého budete ladit jednotlivé vybavení. Restaurační nábytek v celém podniku by měl být sladěný a vytvářet ucelený styl. Neznamená to však nutně, že vše musí být stejné. Například barové židle mohou být výraznější, protože dotváří vzhled celého baru.

Efektivní využití prostoru

Každé prostory jsou jiné, takže neexistuje univerzální rada, jak z pronajatého či koupeného místa vytěžit co nejvíce. Podle velikosti prostor vyberte nábytek do restaurace ve vhodném počtu kusů. Pamatujte také na to, že mezi jednotlivými stoly je potřeba ponechat rozestupy pro pohyb obsluhy a hostů. Někdy je vhodné zakoupit i pár židlí do zásoby pro případ, že by se nějaká rozbila, nebo bylo nutné nábytek přestavět kvůli soukromé události.

Nábytek vhodný do interiéru i na venkovní zahrádku

Velká část restaurací nabízí přes léto možnost příjemného posezení na venkovní zahrádce. Gastro nábytek má i židle a stoly vhodné pro tyto účely. Ideální je, aby byl nábytek použitelný venku snadno omyvatelný a nepoškodil se v případě, že na něj zaprší. V rámci vybavení je dobré pořídit i slunečníky, pergolu či jiné přistínění, aby byla zahrádka ve stínu a chráněná před silným letním sluncem. Nábytek do restaurace výhodně pořídíte u specializovaného prodejce, kdy v nabídce najdete varianty vhodné do interiéru i pro venkovní použití.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + five =