Kde koupit kvalitní těsnění?

img_1145Prodejců, kteří nabízejí různé druhy těsnění a jiného důležitého průmyslového sortimentů je na trhu mnoho. Ne každý je však dostatečně klasifikovaný a nenabízí takovou kvalitu, jakou by měl. Někteří dokonce ani nemají potřebné certifikáty a ověření. Proto vždy při nákupu nového průmyslového nebo jiného těsnění, šroubů, ložisek, lepidel a jiného sortimentu zkontrolujte, zda má obchod potřebné certifikáty a osvědčení. Na škodu nejsou ani pozitivní recenze od jiných spokojených zákazníků.

Společnost odborníků

Všechny tyto pozitivní vlastnosti má i firma TECHSEAL s.r.o., která vznikla v roce 2006 a je plná odborníků, kteří se své profesi věnují dlouhou řadu let a rozhodně své práci rozumí. Společnost si zakládá na tvoření těch nejlepších vztahů se svými zákazníky, samozřejmostí je maximální servis, záruka a spolehlivost. Pokud chcete kamennou prodejnu, můžete ji navštívit v Praze v Černokostelecké ulici nebo si své zboží objednejte v eshopu společnosti.

Společnost svou kvalitu potvrzuje všemi potřebnými certifikáty a může se chlubit mnoha dobrými referencemi např. z energetického průmyslu (jaderné, tepelné vodní i obnovitelné zdroje), petrochemie, plynárenství, potravinářství, strojírenství, těžební průmysl, ocelářství, manipulační technika, opravy a další.

Jaký sortiment společnost nabízí?

· Řemeny (ploché či klínové)

· Ložiska (kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, jehlová, automobilová, kloubová, kladky)

· Gufera (jednobřitá, dvoubřitá)

· Lepidla, maziva, čističe a tmely (Loctite, silikony, zajišťovače závitů, upevňovače, plochá těsnění, trubková těsnění, aktivátory a primery, kovem plněné tmely, čističe a odmašťovače, maziva, úprava povrchu a další potřebné vybavení)

· O, V, X, kroužky

· Manžety a omegaty, stěrací kroužky a vodicí pásky

· A mnoho dalšího

Mimoto společnost nabízí i různé služby a vlastní výrobu. Pokud potřebujete nějaký sortiment z nabídky eshopu není nic jednoduššího, než si ho objednat. Pokud tápete a potřebujete radu, stačí se zeptat a zaměstnanci společnosti vám budou rádi nápomocni.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

8 − seven =