Ohromný výběr matrací – MABO TRADE s.r.o.

MABOV posteli čerpáme nové síly do dalšího dne a navíc v ní strávíme jednu třetinu svého života. Co z tohoto pro nás plyne? Při výběru postele se nesmíme nechat unést pěkným designem a nízkou cenou. Vzhled není důležitý, ale praktičnost a pohodlí, u postelí tato skutečnost platí dvojnásob. Zdravý spánek je důležitý, abychom ráno byli svěží a plní chutí do práce. Kvalitní postel se rovná kvalitní matrace a rošt. Výběr postele také rozhoduje věk a zdravotní strav jeho uživatele. Spánek na tvrdé ani měkké matraci nemusí být vždy to pravé ořechové. Pouze nerušený spánek je k nezaplacení, stejně je tomu u dospělých a dětí.

Vybíráme postel pro alergiky

Moderní doba sebou přináší nejen praktické výdobytky, ale také různé nemoci, příkladě alergie, kterou trpí každý čtvrtý Čech. Vliv na spánek alergika má i výběr matrace. Špatně zvolená matrace, přináší těmto lidem utrpení. Volíme jednoduchou konstrukci postele a kvalitní rošt, takto zajistíme ventilaci vzduchu. Dostatečnou prodyšnost a odvod vlhkosti neočekávejte od postele s pevným podkladem, není vhodná ani čalouněná postel. Matrace vybíráme hypoalergenní a antibakteriální, ideálně latexové nebo pěnové. Polštář a přikrývka musí být určená pro alergiky, doporučené jsou produkty z dutého vlákna.

Vhodná matrace pro zdravý spánek je priorita

Při výběru matrace zohledňujeme věk, svou váhu a výšku. Vysoký člověk by si měl objednat měkkou matraci, aby se jeho váha na ní pěkně rovnoměrně rozložila. Objemný nebo mladý člověk se nejlépe vyspí na tvrdé matraci. Starší člověk volí měkčí matraci. Výběr matrace ovlivňuje i povolání. Máte-li sedavé zaměstnání, nechte svou páteř odpočinout na měkké matraci, naopak tvrdší matraci ocení těžce pracující lidé. A pokud máte matrace ve svém hledáčku a upřednostňujete internetové obchody, kde nabízejí slevy 40 %. Matrace-mabo.cz – to je naše doporučení!

Více informací jak vybrat správnou matraci ZDE.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − fourteen =