Když nové vchodové dveře, tak jedině bezpečnostní

Počet vloupání do bytů a domů opět roste. Objasněnost vloupaček je poměrně nízká a průměrná škoda loupeže přesahuje škodu 40 000 Kč. Základní ochranou, která dokáže zloděje zastavit, jsou bezpečnostní vchodové dveře.

Fotografie: bezpečnostní vchodové dveře

Nezajištěné vchodové dveře bývají doslova pozvánkou pro zloděje. Laika umí překvapit, jak snadno lze běžné vchodové dveře otevřít, nebo jinak mechanicky zdolat. V bytech, především ve vyšších patrech, jsou bezpečnostní dveře do bytu ideální ochranou našeho majetku. Bezpečnostní dveře je vždy nutné pořizovat od profesionálů. Společnost NEXT dodává certifikované bezpečnostní dveře již 30 let.

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu dodává NEXT v bezpečnostních třídách 3 a 4

Za bestseller se považují dveře SD 101, jež se hodí například pro panelákové byty s kovovými zárubněmi. Tyto dveře mají současně protihlukovou ochranu. Získáte tak mnohem více soukromí. Z vašeho bytu nebude slyšet na chodbu, a naopak, v bytě neuslyšíte hluk ze společných prostor. Ještě vyšší stupeň zabezpečení poskytují dveře SD 111. Jde o nejbezpečnější bytové dveře, které NEXT nabízí.

Jestliže si potrpíte na designové provedení dveří, vhodné pro vás mohou být dveře SD 104. Nemůžete v bytě vyměnit z jakéhokoliv důvodu stávající dveře? NEXT má řešení i pro tyto případy, kdy lze dveře zajistit bez výměny stávajících. Problém se řeší přídavnými dveřmi SD 3 a SD 23 (dvoukřídlé dveře).

Vchodové bezpečnostní dveře do domu

Ještě častěji než v bytech podceňujeme nutnost zabezpečení vchodových dveří u rodinného domu. Avšak to bychom neměli. Říkáme si, že dům má velké množství problematických bodů – zadní vchod, okna apod., kterými může pachatel vniknout. A tak spoléháme na štěstí. To však není dobrý přístup. Bezpečnostní dveře do domu by měly být základním zabezpečením objektu, které je možné pak doplnit dalšími bezpečnostními prvky.

NEXT vyrábí masivní vstupní dveře SD 102, které jsou dobře zaizolované po tepelné i zvukové stránce. Doplnit je lze moderními elektronickými prvky, jako je například čtečka otisků prstů místo klíče. Bezpečnostní třídu 4 pak nabízí dveře SD 121. NEXT však myslí i na majitele starých a historických domů či chalup. Bezpečnostní vchodové dveře SD 102D mohou být dvoukřídlé a vypadat jako replika původních dveří.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − five =