Podlahy Olomouc: Vinylové, PVC, dřevěné, nebo laminátové?

Pokud plánujete rekonstrukci interiéru, měli byste začít rovnou od podlahy. Současný trh nabízí nepřeberné množství materiálů, přičemž velké oblíbenosti se těší dřevo, které dokonale zapadne do prostředí jakéhokoliv stylu. V následujících řádcích se však zaměříme i na podlahy vinylové, PVC a laminátové. Víte, jaké jsou mezi nimi rozdíly? Znáte jejich přednosti a úskalí?

Fotografie: vinylové podlahy

 

Co podlaha, to naprosto jiné vlastnosti. Velice důležité je zohlednit několik základních aspektů, abyste sáhli po řešení, které vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Vinylové podlahy

V posledních několika letech se do popředí prodírá vinyl, jenž se vyznačuje hned několika výhodami. Vnesou do interiéru punc ojedinělosti a nevšednosti.Vinylové podlahy Olomouc jsou vysoce odolné vůči oděru a také vodě. I když máte domácí mazlíčky, nemusíte se bát poškrábání od jejich drápků. V neposlední řadě vás potěší, že podlahy jsou příjemné na dotyk a jejich údržba je poměrně jednoduchá.

PVC podlahy

Jako další jsou v nabídce PVC podlahy Olomouc, které jsou oblíbené především pro pestrou škálu vzorů. Stejně tak jsou charakteristické praktičností a bleskovou pokládkou. Životnost je dlouhá, PVC podlahy vydrží několik let bez poškození.

Dřevěné podlahy

Jestliže chcete do místnosti vnést přírodu, určitě zvolte dřevěné podlahy Olomouc. Jedná se o řešení, které vás doslova přežije. Dřevěné parkety vydrží desítky, mnohdy i stovky let, pokud o ně důkladně pečujete. Podlahy ze dřeva se chlubí perfektními tepelněizolačními vlastnostmi, praktickou údržbou a nesmrtelností.

Laminátové podlahy

Zapomenout nesmíme ani na laminátové podlahy Olomouc, jež snoubí vysokou mechanickou pevnost a dokonalé izolační vlastnosti. Laminátové podlahy představují atraktivní poměr ceny a kvality.

Hledáte odborníka na podlahy Olomouc? Obraťte se na společnost Podlahy Tomáš Gajdoš, jenž vám s výběrem dokáže poradit. V jeho portfoliu služeb je kromě výše zmíněného i pokládání koberců Olomouc.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − fourteen =