Kočárek Patron – pěkný design a dobrá česká kvalita

FirkonDnes ví každý, že nejen funkčnost, ale i vzhled dětského kočárku dodává mladým a hlavně i starším rodičům punc noblesy. Žijeme v zažitých konvencích postindustriální společnosti a takový je života běh. Firma AAA Kočárky  vám nabízí možnost si vybrat z různých druhů a barev dětských kočárků od více výrobců. Kočárek Patron od českého výrobce Patron Bohemia a.s. je dobrá volba. Jde o firmu, která má úspěšnou mnohaletou historii vzniklou z velmi těžkých začátků a dnes je největším výrobcem kvalitních dětských kočárků a autosedaček. Kočárek Patron sestává z podvozku s nafukovacími koly a hlubokým lůžkem Amigo. V prodeji je v neutrálních, teplých i chladných barvách. Ke kočárku lze přikoupit doplňky jako kabelu na kočárek, sportovní sedačku, autosedačku, adaptér k autosedačce, zimní doplňky  ke kočárku apod.

Kočárek Firkon – preference rostou

Firma AAA Kočárky  ze své  pestré nabídky dětských kočárků poukazuje na zboží polského výrobce Firkon. Kočárky Firkon  jsou velmi kreativně navrženy a prodávají se ve více variantách, jde o kombinované kočárky s hlubokou i sportovní verzí a v pěkných pastelových barvách. Dokoupit si pro Firkon kočárek můžete tašku na rukojeť, nákupní košík pod kočárek, moskytiéru, pláštěnku atd.

Kočárek Camarelo – dlouhá  řada variací

Polská produkce značky Camarelo neponechává nic náhodě a stále inovuje své oblíbené a výtvarně hezky vyvedené dětské kočárky. Kočárek Camarelo je vyráběn většinou jako kombinovaný a v mnoha barevných odstínech dokonce v barvách drahých kovů. V eshopu AAAkocarky.cz  si je můžete objednat za jedinečné ceny – doprava domů je gratis. Zákazníci u této značky oceňují moderní design a nízkou hmotnost. Cena kočárku Camarelo je o něco vyšší, ale za všechno se platí, za krásu a praktičnost dvojnásob.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten − 6 =