LED žárovky přinesou vysokou úsporu v interiéru i exteriéru

Na dostatečné osvětlení vnitřních i venkovních prostor jsme si za několik desítek let již dokázali poměrně jednoduše zvyknout. Často mnohé lidi ale trápí vysoké faktury, které musí vynakládat za odběr elektrické energie. Právě proto se vyplatí pokusit se co nejvíce ušetřit. Jak na to? Rozhodně nezkoušejte to, že budete minimálně zapínat vaše světelné zdroje. Postupně si zkazíte oči a určitě se nejedná o efektivní záležitost. Bohatě postačí, když přejdete na moderní LED technologii. Její přednosti si představíme v následujících řádcích.

Maximálně úsporný provoz

LED žárovky se vyznačují vysokou úsporou. Srovnat je můžeme jak s klasickými vláknovými žárovkami, tak i s takzvanými úsporkami. Mnohem jednodušší je srovnání s prvně zmiňovanými. Ty fungují na principu rozžhavení wolframového vlákna. Při něm vzniká sice ostré světlo, nicméně jako vedlejší produkt. Tím hlavním je teplo. U LED technologie je tomu naopak. Teplo je pouze vedlejším produktem a vzniká jej minimum. LED žárovky a LED reflektory dokážou nabídnout úsporu až 85 % oproti klasickým vláknovým.

Extrémní výdrž

Vynikající je u LED technologie také výdrž svítidel. Každý z nás si jistě pamatuje na nemilý okamžik, kdy jste zmáčkli vypínač a nejednou se objevil záblesk a poté tma, případně zůstala pouze tma. Na jakékoli poruchy tohoto typu můžete u LEDek zapomenout. V provozu vydrží dokonce až 50 000 hodin! Když už se stane, že se pokazí, můžete je reklamovat v rámci dvouleté záruky.

Spousta podob LED svítidel

Obrovskou výhodou je velké množství podob LED osvětlení. Není nezbytné, abyste si pořizovali žárovky. Výborné jsou totiž třeba takové LED pásky, jež si najdou využití především v kuchyni a na méně dostupných místech. Zajistí dekorativní osvětlení vitrín, podhledů a čehokoli jiného. Veškerá LED svítidla najdete přímo na www.ledakce.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 1 =