Žádá si váš malý byt změnu?

Rádi byste svůj byt oživili něčím novým, vaše stará kuchyně už vám nevyhovuje. To je věta, která často uvozuje velkou a složitou rekonstrukci. Pusťte se do toho tak, abyste si mohli být jisti kvalitou domácího vybavení, nezruinovalo vás jeho pořízení a přitom spělo k maximálnímu využití a praktičnosti.

Problém s místem nemusí být ani v malých prostorách

Budovat cokoliv ve větším domě je asi snazší. I v malém panelákovém bytě ale můžete dát prostor své kreativitě, vyřádit se a přitom dostát všem požadavkům, které na svou kuchyni máte. Důležité je využít každý centimetr, každou píď místa. Neměli jste dosud otočné rohy? Chyba. Skříňka, která do rohu jenom sahá, vám s místem nepomůže – beztak do rohu nedosáhnete, a tedy ho využíváte maximálně na skladování staré remosky, kterou jste už dva roky nepoužili.

Mnoho bytů je prostorově malých, ale stropy jsou vysoké. I když jste sami nízcí, investujte do té vrchní skříňky, na kterou špatně dosáhnete. To je totiž přesně to místo na tu starou remosku nebo formičky na vánoční cukroví. V garsonce si nevyužít prostor až ke stropu nemůžete dovolit. Navíc uvidíte, že i pocitově se budete v kuchyni cítit lépe, pokud na vás od stropu nebude koukat díra nad poličkou. Pokud se bojíte pocitu stísněnosti, pomozte si bílou barvou – takové kuchyně jsou ostatně dnes velmi moderní, dobře vypadají a prostor přitom opticky zvětšují.

Kdo mi s tím pomůže?

Máte v blízkosti svého bytu, a tedy i kuchyně České Budějovice? Pak můžete jásat, protože právě tam sídlí osvědčená firma, která vám s rekonstrukcí poradí, pomůže a následně ji i zrealizuje. Umí i vestavěné skříně České Budějovice, což vám může pomoct zase v jiných částech vašeho malého, ale v budoucnu jistě krásného bytu. Společnost JŠ Interiery vám spolehlivě pomůže a cizí jí není ani výroba nábytku České Budějovice.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 19 =