Mezi nejkrásnější televize právem patří ty od značky Loewe

Klasické televizní vysílání trochu pozbývá na důležitosti, televize však z našich domácností jen tak nevymizí. Stávají se z nich multimediální centra, na nichž si pouštíme online filmy, videa z YouTube, nebo na nich hrajeme hry. Právě proto je najdete téměř v každé domácnosti.

Televize Loewe

Doba se změnila, už dávno nám na televizním stolku nestojí nevzhledná krabice. Dnes se hraje i na design. Prim hrají televize minimalistické, jež umožňují skryté vedení kabelů. Svět designérských technologií neustále posouvá estetické limity a výrobci se předhánějí v tom, kdo nabídne elegantnější kousek. Ve hře jsou i německé televizory Loewe.

Luxusní televize z Německa

Ještě jste o televizích Loewe neslyšeli? To bude nejspíš tím, že se neprodávají v běžných obchodech s elektronikou a spotřebiči. Jde o prémiové zboží, které nabízí pouze prodejci zaměření na vyhlášené značky a produkty pro náročné.

Historie Loewe Technology GmbH se začala psát v roce 1923, tehdy ji v Berlíně založili bratři Siegmund a David L. Loewe. Začínali s rádiovými přijímači a postupně se propracovali až k televizím, jež najdete v obývacích pokojích náročných zákazníků různých zemí.

Značka Loewe je držitelem celé řady ocenění za design, nejen z Německa, ale i v mezinárodním měřítku. Za zmínku stojí například model Loewe Bild 5.

Designový skvost Loewe Bild 5

K dispozici je s několika stojany a v mnoha povrchových úpravách včetně přírodního dubového stříbra nebo sofistikované dubově černé. Loewe Bild 5 si tedy můžete přizpůsobit vašemu vkusu i ostatnímu vybavení obývacího pokoje. Můžete ji umístit na stěnu i postavit na televizní stolek. Chlubí se výkonným 80wattovým soundbarem a za příplatek modulárními reproduktory, integrovaným pevným diskem s 1000 GB úložného prostoru. Prodává se v 55 a 65palcových variantách.

A kde Loewe televizory v Česku koupit? Jedním z prodejců je například pražské AV center.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + 5 =