Mobilní haly jsou nejlevnější možností zastřešení

Stavbu budovy je potřeba promýšlet dopředu. Bohužel, některé životní situace vás nenechají plánovat s předstihem. Zemědělci musí čas od času řešit neobvykle bohatou úrodu, podnikatelé zase vyšší dodávku zboží, případně garážové stání pro techniku, kterou museli nakoupit, protože byl větší zájem o jejich služby. Ve všech těchto případech výborně poslouží montované haly.

Fotografie: mobilní haly

Pokud jste se doposud na mobilní haly dívali skrz prsty a nebrali je jako plnohodnotnou možnost zastřešení, je na čase to napravit. Dnešní průmyslové stany splňují veškeré nároky, jaké na ně moderní člověk může mít, a nevadí jim ani nestandardní počasí.

Největší výhodou je rychlá stavba

Plachtové haly si firmy nechávají stavět obvykle z důvodu rychlosti. Než byste postavili zděnou stavbu, uplynulo by přinejmenším několik měsíců. V případě hal se bavíme v řádech týdnů. Pokud navíc halu nebudete potřebovat navždy, nabízí se možnost si ji jenom pronajmout (například na půl roku). V takovém případě nemusíte čekat, než se jednotlivé součásti vyrobí, a všechno je ještě rychlejší.

Mobilní haly se dají flexibilně upravovat

Obrovskou výhodou montovaných hal je také jejich přizpůsobitelnost. Nejdříve si postavíte menší halu, a když se vám podnikání rozroste, prostě ji prodloužíte. Stejně tak se dá celá zrušit nebo přemístit jinam. Mobilní haly vám nechávají volné ruce.

Uvnitř může být třeba i klimatizace

Pokud přes to všechno, co jste se dočetli, vnímáte skladové stany jako dočasné zastřešení, máme pro vás ještě jednu informaci. Není žádný problém halu nějak rozumně vybavit. Dovnitř se dá instalovat osvětlení, klimatizace nebo naopak vytápění a mnoho dalšího příslušenství.

A jak jsou na tom haly cenově? Cenovou hladinu a mnohé další informace zjistíte přímo na webu společnosti Argoservis, která haly dodává a také půjčuje. Neváhejte jim sdělit své potřeby, poradí vám, co by bylo nejlepší.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × five =