Moderní gastro vybavení i do vaší restaurace

Chytří pomocníci sice něco stojí, jenže ve finále vám ušetří nemálo financí. Pracovníci s nimi totiž své úkony zvládnou rychleji. Pro zaměstnavatele je to výhodnější, zákazníci budou nadšení, že nemusí na jídlo dlouho čekat. Popřemýšlejte tedy, co si pořídit. Možná vám zbývají nějaké peníze, které potřebujete utratit před koncem roku. My víme, na co byste je měli věnovat!

Níže popsané gastro vybavení přijde vhod nejen provozovatelům restaurací, ale také bister, rychlého občerstvení, kaváren a podobných provozoven. Pojďte se inspirovat!

Pro ledové ochlazení

Letní sezóna je sice již za námi, kostky ledu jsou však stále potřeba do nápojů a drinků. A nejen kostky. Moderní výrobníky ledu dokáží vyrobit led kloboučkový, kuželový, nugetkový apod. Ostatně do každého drinku se hodí trochu jiný tvar. Pokud vyrábíte nápoje s ledovou drtí, budete potřebovat ještě drtiče ledu.

Práce s nožem je pomalá

Kdo má cvik, ten dokáže krájet poměrně rychle. Krouhače zeleniny jsou však stále daleko efektivnější než lidská ruka. Kromě toho nabízí také větší přesnost, jeden plátek pak máte jako druhý, což při servírování hraje roli. Navíc nehrozí riziko zranění. Moderní krouhače zeleniny mají takovou konstrukci, že obsluhu snad ani nedokáží zranit.

Aby jídlo i nápoje zůstaly chladné

Prodáváte zákusky? Pak potřebujete dobré chladící zařízení. Chladící vitríny jsou skvělé také na zeleninu a suroviny, chlebíčky nebo mnohý další sortiment. Lákáte děti i dospělé na ledovou tříšť? Tu vyrobí výrobníky chlazených nápojů a ledové tříště.

Na způsobu servírování záleží

Způsob servírování je třešničkou na dortu, dejte si na něm záležet. Servírovací vozíky pomohou vyvarovat se rozbitým talířům a skleničkám. Obsluha si navíc ušetří cestu, protože toho najednou na vozík naskládá více.

Veškeré výše uvedené gastro vybavení prodává společnost Atfornax.cz.