Moderní lustry a svítidla – KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o.

hotel-plaza3.thumbnailLustr je důležitým prvkem každého interiéru, kde má řadu funkcí – zdobí interiér, klade důraz na styl, dává světlo a lesk. Jak luxusní svítidla transformovat do místnosti, aby působily elegantně a luxusně? Někdy jen stačí pověsit krásný lustr a místnost se rozzáří. Ovšem je nutné zvolit svítidlo s ohledem na celkový styl interiéru domu a věnovat zvláštní pozornost barvě a tvaru.  Dnes je sortiment svítidel neobyčejně široký. Klasické lustry, lampa zdobená přívěsky z křišťálového skla nebo barevného skla, s kovovým či bronzovým rámem, ideální do obývacího pokoje nebo jídelny. Svítidla v geometrických tvarech, s mléčného skla, kovu nebo plastových prvků jsou vhodná do místnosti modernistického stylu, nebo high-tech.

Vybíráme lustry do kuchyně

Kuchyň je duší každé domácnosti. Místo, kde se u šálku kávy řeší důležité rodinné problémy a vytváří mistrovské kulinářské umění.  Vzhledem k tomu lustry do kuchyně vybíráme velmi pečlivě. První určující věcí je materiál. Kuchyň je místo s vysokou vlhkostí. Kromě toho, v procesu vaření se ve vzduchu objevují kapičky tuku. Proto se raději vyhněte svítidlům s textilními doplňky a dejte přednost výrobkům s dekorativními prvky z kovu, skla a akrylu.  Pokud se vám líbí lustr s dřevěnými prvky, musí být pokryty vrstvou laku.  Kromě krásy v kuchyni by měl lustr poskytnout maximální komfort a dobré světlo. Je lepší zvolit svítidlo s regulací výkonu nebo různými druhy osvětlení.

Velký výběr lustrů – svitidla-osvetleni-kaal.cz

Zajímáte se o lustry do obýváku nebo o lustry do ložnice?  Sháníte stojací lampy  v moderním designu? Tak to musíte zavítat do internetového obchodu svitidla-osvetleni-kaal.cz, kde se na světla specializují. A pak už stačí vybrat vhodnou velikost. Při výběru se musí brát v úvahu rozměry místnosti, ve které bude viset, ať nezatěžuje interiér nebo naopak, aby se ve velkém prostoru neztrácel.  Hraje roli nejen estetický faktor – proporcionalita a funkčnost, ale i jas žárovek, jejich počet by měl být dostatečný k pokrytí všech významných koutů v místnosti.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − two =