Stěhování Praha – po Praze i mimo ní

Stěhování Praha TripS vašimi starostmi při stěhování po Praze i mimo ní vám pomůže naše firma Stěhování – trip s.r.o., která vám vystěhuje i přistěhuje po našem hlavním městě i jinde bezmála cokoliv, věnujeme se stěhování bytů i stěhování firem. Na našich webových stránkách, pokud máte zájem, můžete vypsat nezávaznou poptávku po našich službách, podívat se na mapě, kde v Praze sídlí naše kancelář. Stěhování uskutečňujeme nákladními vozy značek IVECO, VOLKSWAGEN TRAFTER, RENAULT MASTER, CITROEN JUMPER v nosnostech od 0,7 do 5 tun. Stěhování Praha-zabezpečí stěhování trip i jednotlivých větších věcí jako je stěhování strojů, stěhování klavírů též stěhování pian.

 

Levné stěhování – najdete u Šárky

 

Ono se říká, než se stěhovat, raději vyhořet. Na každém šprochu, pravdy trochu i na lidových přísloví, něco je. V tomto případě to platí, pokud se stěhujete svépomocí. Levné stěhování Praha prostřednictvím naší společnosti stěhování Trip vám zátěž, co stěhování představuje, odlehčí hlavně stěhování těžkých břemen a ne od peněz. Řádky napsané našimi spokojenými zákazníky mluví samy o sobě, našinci, Slováci i jiní příslušníci národů.

 

Stěhování firem – využijte stěhování Trip s.r.o.

 

Stěhování firem, plátci DPH, účtujeme služby bez DPH 21 %. Náš podnik vám zabezpečí stěhování kanceláří, stěhování nábytku a jiné stěhování těžkých břemenLze se dohodnout na bonusech v cenách. Zapůjčení krabic při stěhování je zdarma, po Praze vám je i dovezeme k naložení, auta mají hydraulické plošiny, což zkracuje čas nakládky i vykládky a snižuje kalkulaci ceny. Při větším objemu prací a tím delšího času nutného k stěhování dáváme ke každé započaté 8 hodině jednu hodinu zdarma. Provádíme stěhování od A až do Z na klíč. Jestliže budete spokojeni s naší prací a doporučíte nás jiným vašim spřízněným firmám i občanům, poskytujeme provizi.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − 9 =