Moderní toaletní stolky

toaletní stolkyLíčíte se den co den v polospánku u koupelnového zrcadla a jakmile slyšíte ránu a větu: „Sakra, co to tady zase máš?” víte, že na partnera se pravděpodobně v koupelně zřítilo něco z arzenálu vašich zkrášlovadel?

 

Pokud vám to prostor v bytě jen trochu dovolí, zařiďte si vlastní kosmetický koutek. Jeho srdcem bude toaletní stolek. Není to jen kus nábytku. Usedáte k němu, když si zkrátka vychutnáváte jen tu „vaši” chvilku. Takže byste jeho výběr neměla odbýt. Navíc o lahvičky a tubičky se vším možným přestanou ostatní členové rodiny po bytě zakopávat. Takže máme první kritérium, podle něhož vybírat. Máte tolik rtěnek, že zahanbíte sortiment průměrné parfumerie? Vyžádají si více místa. Některé šminky můžete mít na desce, přičemž nepořádku a rozkutáleným tužkám na oči zabráníte pořízením úložných boxů, buď plastových nebo si kupte stylové proutěné košíky. Jiným bude ale lépe, pokud je nebudete vystavovat dennímu světlu. Proto oceníte i toaletku, která disponuje zásuvkou nebo i dalšími „skrytými” úložnými prostory v podobě skříněk. Čím více budou rozčleněny, tím méně budete muset také investovat do dalších krabiček a pořadačů, abyste ve své sbírce udržela pořádek.

 

Rovnou zvolte i variantu, která má dostatečně velké zrcadlo. Nemůžete-li dát toaletku k oknu, abyste měla po většinu času ideální denní světlo, nezapomeňte si důkladně osvětlit ji. Použít v ranním šeru místo tvářenky zelený stín prostě nechcete.

Jako vám záleží na zevnějšku vašem, sejde vám i na vzhledu konferenčního stolku. Vyberete vysoký lesk, bílou a minimalistické linie nebo dáte přednost rustikální vyřezávané verzi z masivu, která disponuje patinou? Ohled berte jen na jedno: Jak je uchopený zbytek interiéru. Možná vás toaletní stolek jako z předminulého století okouzlil, ale bude se hodit do stroze pojatého zařízení v severském duchu?

Nechcete se vzdát každodenních chvilek, kdy si můžete připadat jako princezna, přestože do zámecké paní a jejích prostorných komnat máte daleko? Toaletního stolku se nezříkejte. Jednoduché modely s jednou či dvěma zásuvkami a menší deskou najdou kousek volné plochy určitě i v miniaturní ložnici.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − eight =