Moderní závěsné ocelové balkony PEKSTRA

PekstraJe dnes nemožné si představit byty, rodinné domy nebo kancelářské budovy bez balkonů.  Balkony se staly základním doplňkem bytů a kanceláří – nabízejí soukromí a prostor k odpočinku na čerstvém vzduchu. Doma si můžete na svém balkonu pěstovat květiny, sušit prádlo nebo si jen tak užívat výhled do okolí. Komfort s bezpečně zavěšeným balkonem zažijete jen v případě, pokud se obrátíte na firmu, která s instalaci balkonů má bohaté zkušenosti a používá vysoce kvalitní pozinkovanou ocel – PEKSTRA spol. s r.o. Závěsné ocelové balkony zvýší při prodeji hodnotu vašeho bytu až o 30% a to není zanedbatelné číslo.

Boční zástěna na balkon – chraňte své soukromí   

Jak se vyhnout na balkoně zvědavým pohledům od sousedů? Jednoduché řešení je tady –  boční zástěna na balkon. Shora vás od zvědavců ochrání slunečník, funkční markýza nebo natažená plachta.  Zábradlí na balkoně spolehlivě chrání zástěna, kterou si můžete nechat natáhnout po jeho stranách.  Skvěle vás ochrání nejen před pohledy ze sousedních domů, ale také před povětrnostními vlivy. Váš balkon bude mnohem méně trpět při poryvech bočního větru, prudkého bočního deště a také vás bude krýt před silnými slunečními paprsky.  Díky tomu se zvětší i trvanlivost balkonové dlažby a rámů oken.

Zasklení balkonu – rozšiřte obytnou plochu svého domu

Často je zasklení balkonu jediný způsob, jak rozšířit obytnou plochou bytu od 3 do 10 m2.  A nezáleží na tom, jestli budete používat tento prostor pro rodinné čajové dýchánky nebo si zde vytvoříte tvůrčí laboratoř či zde budete po práci relaxovat se svými přáteli.  Máte-li o závěsný ocelový balkon nebo zasklení balkonu zájem, obraťte se na vysoké profesionály v tomto oboru PEKSTRA. Společnost svou činnost propaguje na webu pekstra.cz. Jsou zde k nahlédnutí i certifikáty, díky kterým firma splňuje nejpřísnější požadavky a kritéria.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twelve − one =