Svěřte pokládání plovoucích podlah absolutním profesionálům

podlahaDřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy a vinylové plovoucí podlahy se dnes těší obrovské popularitě u široké veřejnosti. Pokládání plovoucích podlah se stalo běžné v místnostech rodinných domů i bytových interiérech. Taková pokládka vyžaduje určitou míru zručnosti. Firma Podlahy eKomplex nabízí zájemcům o plovoucí podlahy komplexní servis, který zahrnuje výběr a nákup konkrétního materiálu, samotné pokládání plovoucích podlah i jejich následnou údržbu a případné konstrukční zásahy v případě potřeby nutných změn v interiéru.

Ze zkušeností pracovníků firmy je známo, že renovace plovoucích podlah, které byly neodborně položeny již dříve, jsou nákladnější než samotná pokládka. Doporučuje se tedy konzultace ohledně materiálu podlahy i typu vhodného podkladu. Podlaháři zajistí rovněž správnost pokládky plovoucí podlahy, její bezchybnou funkčnost a dlouhou životnost.

Pokud sledujete při práci podlaháře, který pokládá plovoucí podlahu, myslíte si, že byste tuto práci zvládli sami. Zruční podlaháři dokážou podlahu sestavit bezchybně a rychle jako stavebnici díky zkušenostem a přípravě materiálů a podkladu. Ovšem kdybyste se do práce pustil laik, narazil by brzy na potíže, které by se mohly projevit až za čas. K problematickým pasážím pokládání plovoucí podlahy patří špatný výběr plovoucí podlahy, nedokonalá příprava podkladu, nedůsledné nedodržení pracovního postupu, nezachování optimální šířky dilatačních spár, volba špatné tepelně-zvukově-izolační podložky, nedokonalá návaznost vzorů a barevnost lamel, chybná orientace lamel vůči oknům, vyštípané rohy lamel a hrany. K nejhorším neduhům špatně položené plovoucí podlahy patří vrzání při chůzi. Těmto závadám se vyhnete, když oslovíte společnost Podlahy eKomplex.

Více informací na http://www.plovouci-podlahy.net

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 17 =