Na co se zaměřit při prodeji a pronájmu bytu?

Většina Čechů si myslí, že si vyhlédne krásnou nemovitost a vše půjde jako po másle. Před pořízením je však nutné zvážit a vyřídit spoustu věcí. Třeba se vám koupě domu nemusí vyplatit anebo si ji nemůžete finančně dovolit. Dejte si na čas. Vše si pečlivě promyslete, případně se poraďte s odborníkem.

Témata pro zamyšlení

Možná se to zdá hloupé, ale nejtěžším krokem je vybrat ideální bydlení. Mladí lidé preferují pronájmy a šetří na vlastní byt. Pokud mají dobrou práci, nechystají se cestovat do zahraničí ani stěhovat do jiného města, měli by uvažovat o hypotéce. Koupi menšího bytu si dnes může dovolit každý mladý člověk s pěkným příjmem. Proč vrážet do kapes jiných, když to není nutné? Jako přes kopírák to platí pro páry, které plánují rodinu. Podívejte se na pět rad, jak koupit byt nebo dům od developera. Určitě vám osvětlí mnohé stránky. Krok po kroku se dozvíte o výběru domu a financování.

Videoprohlídky domů a bytů

Plánujete koupi pěkné nemovitosti, kde by se vaše rodina cítila jako v bavlnce? Mrkněte se na prodej domů na internetových stránkách VideoBydlení.cz. Ihned vás nadchnou videoprohlídky, které usnadní rozhodování o sto procent. Ať už hledáte byty ve větších městech, rodinné domy na venkově, kanceláře v Praze či historické objekty, počítejte s virtuální návštěvou.

Relaxace na venkově je prima

Už vás nebaví shon velkoměsta? Potřebujete místo, kde vypnete a nabijete baterky? Pořiďte si chalupu v horách, kde je čerstvý vzduch, klid, soukromí a pestrost volnočasových aktivit. Náročné klienty osloví větší a modernější chaty, ale nejlepší jsou elektrifikované roubenky s krbovým vytápěním, kuchyňským koutem a ložnicemi v patře. Věřte, že některé domky mohou být vaše již za částku kolem 500 000 Kč! Vsaďte na videoprohlídky, které přiblíží reálný stav nemovitosti.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

15 − 13 =