Ratanový zahradní nábytek aneb doma jako na dovolené

nabytekhartman.cz Ratanový nábytekZahrada je místo, kde trávíme i svou dovolenou, a proto se snažíme v tomto zeleném ráji si vytvořit maximální pohodlí – odpočinek bez komfortního nábytku si neumíme vůbec představit. Zahradní nábytek se vyrábí ze dřeva nebo z tropického teaku, popřípadě z moderních materiálů typu hliník, tahokov a umělý ratan. Máte-li zájem o mimořádnou kvalitu, dlouhou životnost a pěkný vzhled, tak si objednejte nábytek z umělého ratanu, který představuje řešení pro uživatele se zájmem o vytvoření co nejlepších podmínek pro sebe a své blízké.

Kvalitní nábytek z umělého ratanu

Nábytek z umělého ratanu disponuje vlastnostmi, kterými se od jiných druhů materiálů naprosto odlišuje. A to je důvod, proč je o tento typ zahradního nábytku takový mimořádný zájem. Dřevěný zahradní nábytek je těžký a ukládá se na suchá místa, neboť nesmí zmoknout. Dřevo se navíc musí pravidelně impregnovat a natírat barvou nebo lakem, zatímco ratanový zahradní nábytek nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Ratan je lehký materiál a v zeleni velmi pěkně vypadá. Výrobci se opravdu snaží a vy tak máte možnost si vybírat z různých stylů provedení v široké škále barev. Nábytek z umělého ratanu se často kombinuje se sklem, dřevem, kovem nebo proutím.

Ratanový zahradní nábytek – vlastnosti

Umělý ratan se vyrábí z polyetylenu – lehký pružný plast od pravého ratanu k nerozeznání odolný vůči nepřezní počasí. Jednoduchá údržba, stačí opláchnout vodou nebo setřít vlhkým hadrem, nemusíte se obávat plísně ani UV záření – nemění svůj vzhled. Jedná se o plně recyklovatelný a netoxický materiál, který se nechrání před deštěm. A pokud se vám zdá výplet málo pohodlný, objednejte si ratanový zahradní nábytek doplněný pohodlnými polstrovanými polštáři. Trh nabízí polstry, kterým nevadí voda ani slunce. Nábytek z umělého ratanu nekrášlí pouze zahrady, ale také hotely, penziony a letní restaurační zahrádky.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + nine =