Návrhy interiérů

návrh interiéruJistě občas pocítíte touhu po změně vašeho bytu. Chcete vytvořit originální krásné místo, ale nevíte čím začít a jak změny realizovat, aby výsledný efekt působil jednotně. Každý prostor je zajímavý. Nemusíte bezmocně listovat katalogy velkých nábytkových firem ani napodobovat styl bydlení z časopisů. Nestyďte se poradit s návrhy bytových interiérů. Každý prostor je unikátní a stačí třeba jen pár drobných úprav a zjistíte, že i s malou investicí se váš byt dokáže proměnit v krásné a zcela nové místo. Místo, které bude přesně odpovídat vašim představám a osobnosti.

Není třeba vysokých investic

Právě obava velkých nákladů a složité práce mnoho lidí od změn odradí. Zbytečně. S dostatkem financí můžete váš byt zařídit velmi stylově a moderně, ale velké proměny se dají realizovat i s minimálním rozpočtem. Nebojte se navštívit bytového architekta. Designér se podívá na váš byt zcela jinýma očima. Dokáže využít třeba i nečekané barevné kombinace. Přizpůsobí osvětlení, zapojí netypické prvky, využije dané dispozice bytu a výhodněji přemístí nábytek. I nábytek může sloužit jako optické členění místnosti, správně zvolené tóny barev stěn dokáží místnost zvětšit nebo naopak zjemnit a zútulnit. Designér byt přizpůsobí vašim oblíbeným barvám, životnímu stylu, koníčkům. A hlavně veškeré estetické prvky, výběr nábytku, umístění spotřebičů řeší se zkušeností. Dokáže nejlépe pracovat s úložnými prostory, odkládací plochou, bezpečností. Váš byt zařídí esteticky a prakticky zároveň.

Od konzultace po realizaci

Dobrý bytový designér si na vás udělá dostatek času. Vyslechne si vaše představy a dokáže je plně začlenit do svého návrhu. Spojí užitnou praktickou stránku s moderním designem. Nebo podle vašeho přání váš interiér přizpůsobí starším stylům, inspiracím z vašich oblíbených zemí. Zároveň vás dokáže provést jednotlivými kroky rekonstrukce. Pro realizaci větších změn vám doporučí osvědčené řemeslné firmy. Po celou dobu proměny je vám k dispozici a dohlíží na hladký průběh rekonstrukce. Nebojte se zbytečných vysokých výdajů za návrh a rady. Zbavte se předsudků a ušetříte mnoho času a práce. A i ve výsledku budete spokojeni nad zručně provedenou a originální proměnou vašeho bytu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − 6 =