Internetový obchod nejen s ventilátory

Kvalita vzduchu v našich domovech patří mezi další důležité faktory, které ovlivňují naše zdraví a komfort. Dbáme nejen na čistotu vzduchu, ale také na vlhkost. V některých příbytcích bojují se suchým vzduchem, jinde zápasí s nadměrnou vlhkostí.   Nejednou se tento jev vyskytne v důsledku výměny oken nebo zateplení.  Problém s vlhkým vzduchem řeší odvlhčovač vzduchu, buďto kondenzační nebo adsorpční. Kondenzační odvlhčovač nasaje vlhký vzduch, ten se následně ochladí pod rosný bod a zkondenzuje. Vlhký vzduch je odveden do zásobníku, odvlhčený a o něco teplejší vzduch je přiváděn zpět do místnosti.  Adsorpční odvlhčovač – zde odvlhčování vzduchu probíhá díky speciálnímu silikagelovou materiálu, který se neustále regeneruje. S velkou vlhkostí bojujeme nejen v koupelně, ale také v kuchyni při přípravě pokrmů, a proto se digestoř stala stylovým a hlavně nezbytným doplňkem každé moderní kuchyně.

ventilátory

Klimatizace do bytu vám příjemně ochladí byt

Při vysokých teplotách se nedokážeme soustředit ani na práci, ani na relax, klesá pracovní výkonnost a mnozí mají problém i se spaním. Možností, jak ochladit byt nebo dům, je několik, nejúčinnější je klimatizace do bytu. Při výběru klimatizace je nutno zvážit řadu faktorů. Začneme u finanční stránky, dále bereme v potaz, na kterou světovou stranu je byt orientován a jaká je jeho dispozice.  Klimatizační jednotky dělíme na mobilní klimatizace, kompaktní okenní a centrální klimatizace. Neméně důležitý je i ventilátor do koupelny. Když vybíráme ventilátor do koupelny, kromě ceny bychom měli zohlednit i jeho další vlastnosti. Důležitý je výkon, příkon, stavební průměr, hlučnost a záruční doba.

Nevíte si rady s výběrem vzduchotechniky? Obraťte se na specializovaného prodejce

Nejedná se o levnou záležitost, proto se raději obraťte na zkušeného prodejce, který vám doporučí vhodný model. Za zmínku stojí špičkový internetový obchod  ventilatory-shop.cz. E-obchod provozuje zavedená společnost CVB s.r.o. Veškeré zboží je skladem – vysoká kvalita se snoubí s jedinečnými cenami. Právem si tento eshop zasloužil vynikající hodnocení na serveru Heureka – obchodní podmínky certifikované sdružením dTest. Při nákupu nad 1000 Kč – dovoz ZDARMA, obratem budete mít zboží doma.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

4 × 1 =