Obecní drátový rozhlas je stále skvělým řešením

Obecní rozhlas je stále jeden z nejlepších komunikačních prostředků. Ne všichni obyvatelé sledují webové stránky města, mnozí ani nemají přístup k počítači. Noviny jsou příliš pomalým informačním zdrojem. Rozhlasem obyvatelstvo informujete rychle, což je v situacích, jako jsou živelné pohromy, klíčové.

DRÁTOVÝ ROZHLAS

Právě proto je drátový rozhlas obecní stále důležitou součástí spousty českých menších měst a vesnic. Mnohdy jsou snahy ho v rámci modernizace vylepšit a vybudovat bezdrátové řešení, ale ne vždy to je možné.

Bezdrátový rozhlas má své mouchy

Jakkoliv může bezdrátový rozhlas znít moderně a skvěle, ve skutečnosti vyžaduje častější zásahy odborníků, je náročnější na údržbu. Z bezdrátového rozhlasu se tedy stává žrout peněz a času, časté problémy jsou s akumulátory i s VF jednotkami.

Také je třeba zjistit, zda je v dané obci vůbec možné bezdrátový rozhlas instalovat. Někdy to vzhledem k rozlehlosti obce nebo umístění v kopcích prostě nejde. Není ale důvod dělat si starosti, protože i drátové rozhlasy je dnes možné získat v moderním provedení.

Drátový rozhlas se všemi moderními vychytávkami

I když je rozhlas pro města a obce drátový, může nabídnout mnoho moderních funkcí, které starý obecní rozhlas neuměl. Díky pokročilejší technologii zajistí hlavně lepší srozumitelnost hlášení, což je klíčové. Odborníci pomohou vybrat ústřednu o správném výkonu, vhodnou délku vedení, rozmístění tlakových reproduktorů.

Drátový rozhlas se hodí i do firmy

Obecní drátové rozhlasy už dlouhé roky instaluje firma EL-MIK. Nemontuje je však pouze v obcích, ozvučuje rovněž školy, nemocnice, výrobní haly, průmyslové podniky, sportovní areály a další budovy. Zajišťuje také jejich údržbu a servis, jak záruční, tak pozáruční. Působí v celé ČR, takže nezáleží na tom, odkud jste. Bližší informace najdete na webu elmik.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + five =