Výhodné nákupy se slevovými kupóny

Láká vás nakupování na slevových portálech? Ale nevíte, co vás na nich čeká? Právě pro vás je určen následující článek, v němž vás s tímto stylem nakupování, který si získává stále více příznivců, provedeme.

slevové kupóny
Slevové portály jsou skvělým vynálezem. Umožňují nám nakupovat zboží napříč segmenty a obchody za výrazně výhodnějších podmínek. Tedy o poznání levněji. Pro obchody a e-shopy, které na nich slevové kódy a kupóny nabízejí, je primární reklama. Z toho důvodu jsou ochotni své zboží nabídnout i se slevou ve výši několika desítek procent. Nebo několika tisíc korun!

Registrujte se

Co vás při nakupování na slevovém portálu čeká a nemine? Prvním krokem je otevření některého ze slevových portálů (třeba slevovykupon.net). A dalším registrace. Do registračního formuláře uvedete své základní údaje následované těmi přihlašovacími a heslem. Ty si zaznamenejte, při jakémkoliv dalším přihlášení a nákupu je budete potřebovat.

Hledání slevového kupónu

Jste zaregistrovaní? Pokud ano, tak můžete přistoupit k dalšímu kroku, jímž je hledání vhodného slevového kódu. K tomu se dostanete hned několika způsoby. Slevové kódy můžete vybírat třeba podle charakteru zboží, jež je v hledáčku vašeho zájmu. Jednotlivé segmenty najdete v levém sloupci hlavní stránky slevovykupon.net. Svůj slevový kupón ale máte možnost vybírat také podle obchodů. Server slevovykupon.net jich sdružuje dokonce několik stovek. Nechybí ani ty největší a nejoblíbenější, jako jsou Alza.cz, Okay, Bonami, Bon Prix a spousta dalších.

Obchody podle abecedy

Buďme ale konkrétní. Řekněme, že si chcete koupit nový nábytek. Vhod vám pak přijde například Sconto slevový kód, k němuž se dostanete hned dvěma způsoby. Po rozkliknutí políčka Dům a zahrada či kliknutím na políčko Obchody následovaným kliknutím na písmeno S (obchody jsou řazeny podle abecedy). Další možností je zadání obchodu, v tomto případě Sconto.cz, přímo do vyhledávače.

Nákup se slevovým kódem

Z nabídky slevových kupónů a kódů (jak vidíte, systém vám jich nabídne hned několik) si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. A při platbě na daném e-shopu jej po vyzvání zadáte do k tomu určené kolonky. Částka za zboží se automaticky sníží o výši vaší slevy. Snadné, že?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty + 2 =