Komfortní kanceláře Praha City Center

2016143902-10Praha je lákadlo nejen pro mladé lidi hledající práci, ale i pro mnohé firmy. Kdo by nechtěl působit v centru veškerého dění ve stínu historických budov, v prostředí okořeněném poutavou historii. Praha 1 je rozložena v centru po obou březích Vltavy a tvoří ji Staré Město, Josefov, Malá Strana, část Hradčan a část Holešovic zahrnují unikátní středověké jádro města. Některé její části jsou zapsané jako součást světového kulturního dědictví UNESCO. Můžete zde obdivovat Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Karlův most a židovskou čtvrť Josefov.  Nelze se divit, že tamní nemovitosti jsou nejdražší, ve městě mají kanceláře Praha City Center a další adresy vysokou prestiž.

Praha City Center – služby nájemcům

Jako jedna z mála nabízí společnost Portland Trust svým nájemcům spoustu potřebných služeb. Využít můžete bankovní služby i firemní vozový park. Občerstvit se a najíst ve stylovém bystru, kde si v příjemném prostředí pochutnáte na vybrané polévce, sendviči, nechybí quiche a koláče. Administrativní pracovnice musí být nejen profesionálně zdatná, ale i pěkně upravená. Máte-li zájem o nehtovou kosmetiku značky ENII-NAILS nebo o integrovaný program péče o těle či toužíte po krásném účesu – jsou vám i tyto služby zde k dispozici. Máte na dosah kvalitní služby na vysoké odborné úrovni. Oceníte i služby kurýra (DHL), nezávislého finančního konzultanta a další.

Pronájem kanceláře Praha 1 – kanceláře třídy „A“

Při kontaktu s klientem se nesmí nic podcenit. První dojem je nejdůležitější. Praha 1 je v tomto ohledu na špici, podtrhne váš význam nejen pěkné okolí, ale i kanceláře s moderním vybavením a telekomunikacemi. Jedno patro nabízí až 250 pracovních míst. Chcete-li být úspěšní – pronájem kanceláře Praha 1 je toho zárukou. Dalšími velkými výhodami jsou blízkost centra, městské hromadné dopravy, lehké spojení na mezinárodní letiště Ruzyně a tak bychom mohli pokračovat.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 1 =