Papírové krabice nejen na stěhování

Budete se stěhovat? A už máte připravené krabice, do kterých narovnáte všechny své věci? Dost záleží na tom, jaké si vyberete. Každý si totiž pod pojmem „krabice“ představí něco jiného a správný výběr vás ochrání před katastrofami v podobě zničení vašich věcí.

Obecně je doporučováno sehnat si několik krabic v různých velikostech, do větších dát lehčí předměty a do menších těžší. Kdybyste naskládali těžké předměty do velkých krabic, vešlo by se jich tam hodně a krabice by se špatně přenášely.

Papírové obaly

Nepodceňujte to

Opravdu platí, že není krabice jako krabice. Vyplatí se pořídit si speciální krabice na stěhování, které jsou vyráběny z kvalitní pevné lepenky a mají na bočních stranách praktické otvory.

Při stěhování nezapomeňte všechny pečlivě označit, abyste věděli, co v nich je. Můžete je popsat také názvem místnosti, z níž jste věci vzali. Případně je možné udělat si seznam krabic, aby se nestalo, že se nějaká ztratí.

Pokud balíte křehké věci, pořiďte si i bublinkovou folii či jiný výplňový materiál. Těžší věci vždy dávejte na dno krabice, lehčí rovnejte směrem k vrcholu.

Život krabice

Počítejte s tím, že když si objednáte nové papírové krabice, dojdou vám v plochém balení. Tím pádem se dobře skladují, zabírají minimální prostor. Až je budete potřebovat, složíte si je a můžete opakovaně používat do té doby, než se neroztrhají. Následně je třeba odnést je do modrého kontejneru, protože lepenka je 100% recyklovatelná – používáním papírových krabic prospějete přírodě.

A kde krabice a bublinkovou fólii sehnat?

Papírové krabice z odolné lepenky nabízí e-shop SouthBohemiaStar.cz. Vyrábí krabice a boxy, zásilkové obaly, bublinkové fólie a další sortiment z dvouvrstvé, třívrstvé, pětivrstvé nebo dokonce sedmivrstvé lepenky. Zvládají vyrobit papírové krabice na míru pro firmy i soukromé osoby. Pravidelně mají různé výrobky v akční nabídce, takže stačí jen sledovat a na stěhování se vybavíte za přijatelné ceny.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + 18 =