Zasklívání Brno – pouze kvalitní práce!

zasklívání BrnoSklo a zasklívání má dlouhou historii. Již kolem roku 4000 – 3200 před Kristem zaznamenáváme první zmínky o skle. Sklo vzniklo jako náhodný a vedlejší produkt při tavby kovů v Egyptě a Mezopotámii.  V období vlády Tutanchamona se objevuje průhledné sklo, ale teprve až v roce 1846 anglický sklář Farthing vynalezl stroj na foukání skla. Do té doby se sklo foukalo jen ústy. Je tady 21. století a bez skla a sklenářských prací se stále neobejdeme. Pokud máte jakékoliv přání v oblasti naříznutí skla, zasklívání, zarámování obrazů, či si přejete zrcadlo na míru nebo vitráž dle vašich představ, či máte ve svém hledáčku skleněné podlahy, pochozí skla, skleněné sprchové kouty, zábradlí a schodiště nebo žáruvzdorná skla do krbu, tak se obraťte na sklenářství Brno Rosprim.

Zasklívání Brno! Vsaďte na vysokou profesionalitu

Sklenářství Brno Rosprim se věnuje sklářské práci od roku 1993 – oceníte letité zkušenosti, lidský přístup a férové ​​ceny. Kromě tradičních sklenářských prací jako je řezání, broušení, vrtání, pískování a fazetování, zasklívají nejen okna, ale i balkony, lodžie, výklady, terasy atd. Nebo se zajímáte o barevná skla či barevné zrcátka, popřípadě potřebujete slepit akvária či vyrobit vitráž? Zasklívání Brno je vám k dispozici! Tímto nabídka však nekončí. Můžete si zde objednat izolační skla, bezpečnostní a kalená skla, protipožární skla, matovaná skla, ornamentní skla, celoskleněné dveře a celoskleněné stěny. V roce 2014 začala firma i s laminací skel.

Odborníci ve svém oboru – zasklívání Brno

Jak bylo výše zmíněno v loňském roce se sklenářství Brno Rosprim začalo zabývat laminací skel.  Laminované sklo je vrstvené sklo a řadí se do kategorie „bezpečnostní sklo“.  Bezpečnostní sklo je sklo, které zajišťuje pasivní nebo aktivní bezpečnost. Pasivní bezpečnosti rozumíme ochranu člověka před zraněním, které může způsobit samo sklo. Aktivní bezpečnost je schopnost skla ochránit člověka nebo jeho majetek před napadením a poškozením v případě krádeže.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four − two =