Postele s úložným prostorem vnesou do ložnice další praktický prvek

Do ložnice mnohdy nahrneme velké množství různého odkládacího nábytku – komody i velké šatní skříně, avšak často zapomeneme na ten nejdůležitější prostor, na místo pod postelí. Právě tam získáváme ukládací prostor v unikátní velikosti, kam dokážeme ukrýt i ty nejméně skladné věci.

Postele s úložným prostorem jsou praktickým kusem nábytku bez ohledu na to, zdali bydlíte v garsonce, nebo v obřím domě či bytě, kde doslova nevíte, co s volným prostorem. Pokud máte samostatnou ložnici, ale jste typ puntičkáře, využíváte pravděpodobně odkládací prostor na každodenní ukládání peřin a polštářů. Je to však skutečně nutné? Odkládat peřiny je skutečně zbytečné. Pořiďte si jen hezký přehoz na postel. Skvělé úložné prostory tak poslouží k uskladnění jiných věcí.

K čemu lidé využívají úložný prostor pod postelí?

Dnes je již pravidlem, že střídáme typy peřin podle ročního období. Teď zrovna měníme ty letní za zimní. A kam na více než šest měsíců letní peřiny schovat? No třeba právě pod postel.

Ale postel s ložným prostorem ráda ukryje i vaše deky, sporadicky používané polštáře či skládací lůžko pro občasné hosty. Ale třeba i kufry, které vytahujete jenom jednou ročně před dovolenou, lyže a celou lyžařskou výbavu, rovněž další sportovní potřeby, jako jsou brusle i in-line brusle. Ne každý má komoru, nebo bezpečný sklep, kam by s těmito někdy hodně drahými věcmi šel.

Máte přeplněnou skříň? K čemu vám je v ní v zimě letní oblečení? Použijte úložný prostor pod postelemi na odkládání sezónního oblečení. Ještě více se pak bude hodit na ukládání toho zimního. Zejména svetry a pulovry, které v létě neužijeme, zabírají velké množství místa. Do prostoru pod postelí je lze uložit i ve vakuovém obalu. Zaberou tak ještě méně prostoru.

Velké množství věcí se shromáždí i v rodině s miminkem a s malými dětmi. A není kam s nimi. Oblečení, které jsme dostali, ale dítě do něj doroste třeba až za rok. Potřeby pro dítě, které čekají na dalšího potomka. Odkládat je v dětském pokoji není nejvhodnější. Dítě je najde a udělá si z nich hračku. Řada těchto věcí navíc může být pro menší děti i nebezpečná. Proto potřebují vhodný prostor, kde vyčkají, než na ně opět dojde.

Jak řešit úložný prostor pod postelí?

Pod téměř kteroukoliv postel lze dokoupit různé krabice a koše, které poslouží jako úložný prostor. Ale s tímto řešením spokojení nebudete. Není kompaktní, k prostoru se špatně dostává, práší se do něj. Praktičtější je koupit si postel s integrovaným úložným prostorem.

Takové řešení nabízí postele z masivu od firmy Postelia . Celý sortiment firmy najdete na jejím webu Spime.cz. Kvalitní postele v pěkném designu doplňují skvělé matrace. A nejen ty. Poté, co si vyberete postel, si v sekci Úložné prostory máte možnost vybrat rovněž řešení úložného systému pod postelí.

Přístup do úložného prostoru řeší kvalitní výklopné lamelové rošty. To v případě, že máte kolem postele málo místa a potřebujete se do ukládací plochy dostat se seshora. Postele však lze dovybavit i hezky sladěným odkládacím prostorem výsuvným z čela. Nebo rovněž ze strany postele . Rozhodnout se, máte možnost, i tom, jak jej budete členit. Zdali půjde o jeden kompletní prostor pod celou postelí, o dva – pod každou postelí jeden, nebo o prostor členěný na čtyři části.

Výrobce nabízí příjemné ceny, které jsou navíc často v rámci akčních nabídek ještě výhodnější. Krásnou postel od Postelie si snadno dovybavíte nočním stolkem i dalším ložnicovým nábytkem ve stejném stylu jako postel. V e-shopu koupíte kvalitní rošty i matrace.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × 2 =