Pro větší pohodlí na stavbě zvažte pronájem stavební buňky

Každý se snaží postavit co nejrychleji, avšak pokud nemáte kouzelný prsten z Arabely, na stavbě strávíte pěkných pár měsíců. Na tyto měsíce je dobré vybudovat si přímo na místě nějaké zázemí. Místo, kde se můžete schovat před sluncem, skladovat nápoje či jídlo, převléct se do pracovního oděvu.

stavebni buňky

Nejčastěji se k tomuto účelu používá prostá stavební buňka a přesně toto řešení doporučujeme i vám. Je totiž dobře přizpůsobitelné a cenově dostupné.

Stavební buňka aneb obytný kontejner

Stavební buňky nebo obytné kontejnery – nazývejte je, jak chcete. Nevyužívají se pouze na stavbách, nýbrž i jako jídelny, prodejní stánky, veletržní stánky, ubytovny, rekreační objekty, směnárny, sociální zařízení, šatny a mnoho dalšího. Přivezou se na místo, složí a po použití zase rozloží. To stejné může fungovat na vaší stavbě.

Pronajměte si stavební buňku

Stavební buňku určitě nekupujte, je to zbytečné, nebudete ji chtít mít na pozemku navždycky. Samozřejmě byste ji mohli na závěr, až bude postaveno, zase prodat, ale opravdu vám to stojí za ty starosti? Peníze na tom rozhodně nevyděláte, a ještě se připravíte o čas.

Daleko výhodnější je pronájem stavební buňky. V plzeňském kraji ho nabízí například společnost ORANGE – prostorová řešení s.r.o., která vše vyřeší za vás. Buňku přiveze a na místě sestaví, a to ve velmi krátkém čase.

Stavební buňky jsou vysoce variabilní

Potřebujete jednu? Dvě? Dají se spojovat. Pokud si ještě nejste jistí, objednejte si jednu buňku, v případě potřeby lze doobjednat druhou. Máte-li už na pozemku přípojku elektřiny, můžete nechat buňku vybavit osvětlením, topením a udělat si uvnitř opravdové pohodlí.

Buňky jsou samozřejmě uzamykatelné, můžete je tedy využívat jako skladiště, nechávat si tady nápoje, vybavení, oblečení a cokoliv, co nechcete každý den převážet tam a zpátky. Nechte si i vy přivézt stavební buňku na míru!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 4 =