Proč matrace právě od nás?

webstrZvažujete nákup matrace 90 x 200 nebo sháníte jinou atypickou velikost? Představujeme vám internetový obchod matrace-webstr.cz, kde je stále na skladě kolem 1000 matrací. Výběr kvalitních matrací je skutečně velký a to ve standardních i v netypických rozměrech. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! ZDARMA doprava po celé České republice!  Preferujte české výrobky? Firma Matrace – WEBSTR založená v roce 1997 matrace nakupuje pouze od předních českých výrobců, kteří využívají špičkové materiály s dlouhou životností a stálostí parametrů. Nevíte si s výběrem matrace rady? Tým proškolených zaměstnanců je vám k dispozici. Kontaktovat je můžete nejen telefonicky, e-mailem nebo chatem, ale i osobně v kamenné prodejně v Plzni.

Matrace – AKCE a výprodej

Chystáte se do své ložnice objednat matrace 140 x 200? Doporučujeme vám využít jedinečnou slevovou akci.  Matrace akce sleva až 50%. Objednat si můžete molitanové matrace z PUR pěny (sendvičové). Nebo vám bude více vyhovovat matrace vyrobená z HR studené pěny či s visco-elastickou paměťovou pěnou? Nabídka zahrnuje standardní i nestandardní rozměry.  Taktéž se nezapomeňte podívat do sekce ´AKCE matrace 1 + 1´. Za velmi výhodnou cenu si můžete pořídit  sedmizónové sendvičové matrace vyrobené z odolné polyurethanové pěny a další s dopravou zdarma.

Matrace druhy

Vybrat si matraci při tak obrovské nabídce není vůbec jednoduché. Dnes nestačí znát jen rozměr a jít do obchodu s tím, že potřebujete matrace 160 x 200. Prodávající se vás zeptá na materiál a vy se budete muset rozhodnout, zda budete chtít klasickou pružinovou, latexovou nebo pěnovou matraci. Výhody pružinové matrace – vzdušnost, přijatelná cena, vhodná matrace pro alergiky, dlouhá životnost.  Latexové matrace se díky vysoké bodové elasticitě perfektně přizpůsobuje tlaku. Latex se velmi rychle vrací do původní formy a neproleží se. Výhoda pěnových matrací spočívá v jejich dobré přizpůsobivosti se tělu. Matrace nejsou těžké a dají se proto velmi snadno otáčet.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + 1 =