Špičkové švýcarské kávovary JURA

titulnijurae6-1Kávovar se stal nedílnou součástí každé kanceláře, závodu a domova. Máte-li zájem o špičkové výrobky, tak se vám vyplatí upřednostnit specializovaný internetový obchod shop-jura.cz. Nabízejí zde všechny nejžádanější modely ze švýcarské produkce – kávovar JURA E8, JURA E6 a JURA F9. Švýcarská společnost „JURA“ (Jurassic „) je na trhu již od roku 1931.  Dobře promyšlený design, precizní švýcarská ruční montáž a úzká spolupráce se světovými designéry tvoří základ pro tuto luxusní a oblíbenou značku.  V roce 2011 představila firma kávovary s funkcí „One Touch Cappuccino“ (cappuccino na jeden dotek).  Připravíte si skvělé espresso i dokonalé cappuccino, café latte a latté macchiato na jedno stisknutí!

Kávovar JURA – efektní design

Kávovary JURA nenabízejí jen přípravu lahodných kávových specialit, ale oceníte i efektní design. Moderní kávovar JURA ozdobí každý interiér – podtrhne projev dobrého vkusu. Celkový dojem umocňuje pozornost věnovaná každičkému detailu, použití vysoce kvalitních materiálů a výjimečná jakost ovládání. Uživatele mají ke kávovarům JURA k dispozici i originální příslušenství. Stojí za zmínku novinka v ovládání kávovaru. Vyrábět nápoj na dálku a dokonce s úpravou teploty, síly a množství mléka. Že to není možné? Je to možné, pokud si pořídíte kávovar JURA  Smart Connector. Ale bude nutné k servisnímu portu kávovaru připojit jedno nenápadné zařízení – kompaktní Bluetooth® adaptér.  Chytré zařízení nikdo neuvidí, a vy získáte možnost propojení s touto aplikací s vaším smartphonem nebo tabletem.

Požitek z kávy – kávovar JURA

Nakupujte u profesionálů a tam, kde nabízejí nejlepší výrobky na světě – shop-jura.cz. Internetový obchod ve velmi krátké době získal certifikát Heureka, ověřeno zákazníky. Uživatelé obdivují nejen špičkové kávovary, ale také spolehlivý zákaznický servis, nechybí záruka původu výrobků – nemusíte se bát šedého dovozu z Polska apod.  Odborné poradenství, vždy je „po ruce“ kvalifikovaný pracovník, aby zodpověděl vaše dotazy nebo urychleně vyřídil vaši případnou reklamaci.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 4 =