homestaging

Prodáváte nemovitost? Vyšší cenu vám za ni pomůže získat home staging!

Home staging je populární především v zahraničí, kde je běžnou součástí procesu prodeje nemovitosti. Volně by se toto slovo dalo přeložit jako představení a přearanžování domu za účelem jeho prezentace. A oblíbený se stává i u nás.

Jak home staging probíhá v reálu? V podstatě jednoduše. Vámi nabízenou nemovitost si vezmou do parády profesionální designéři, kteří z ní udělají klícku, kterou budete jen s těžkým srdcem opouštět. Možná, že se poté, co uvidíte výsledek jejich práce dokonce rozhodnete v domě či bytě zůstat. A pokud se tak nestane, prodáte jej za vyšší cenu.

Jde o první dojem

První dojem, to je, oč tu jde především. Trh je zasycený nemovitostmi ve vysokých cenových relacích. A protože k pořízení vlastního bydlení se většina kupců uchyluje mnohdy jen jednou za život, velmi pečlivě zvažuje, do které investovat či z ní učinit svůj vlastní domov. A home staging může být při tomto kroku velmi nápomocen.

Nemovitost musí zaujmout

Schválně se na odkazu home staging Praha podívejte, jakou podobu vámi nabízená nemovitost může mít. Chtěli byste v takovýchto interiérech žít? Pokud odpovíte ano, je velmi pravděpodobné, že podobně budou smýšlet i potenciální kupci vaší nemovitosti.

Vyzdvihněte silné stránky nemovitosti

Profesionálové z home staging Ostrava i z obyčejného bytu za využití vhodného výběru a umístění nábytku, dekorací a nástěnných prvků vytvoří univerzálně přitažlivý interiér, který zaujme na první pohled. Vyzdvihnou jeho silné stránky a potlačí ty slabší.

Interiérový designér jako vizážista

Stejně jako vizážista, když si hraje s tváří modelky. Z na první pohled obyčejné dívky udělá přitažlivou fotomodelku, která bude zářit na obálce módního magazínu. Takovou podobu může mít i váš byt či dům. Bude se zdát prostornější, světlejší a celkově příjemnější na žití.

Home staging urychlí rozhodování

Pokud zkrátka kupci budou vyhovovat i další faktory, jako jsou lokalita, cena a občanská vybavenost, zdařilý home staging jeho rozhodování jen urychlí. Přetrvávající dojem pak při jeho rozhodování dokonce může hrát klíčovou roli.