Prodej a výroba švihadel – výrobní družstvo Delana

prod5_vToužíte zhubnout? Dieta není nic pro vás stejně jako pravidelné docházení do posilovny či fitness centra?  Možná netušíte, že vás mohou ze svízelné situace dostat i obyčejná bavlněná švihadla. Nabízí účinné cvičení, můžete se zbavit nechtěných kalorií, pokud vydržíte přes švihadlo skákat 15 minut denně. Tuto nenáročnou cvičební pomůcku známe již od dětství, pomáhá odstraňovat nadbytečnou váhu a stres lépe než tenis, jízda na kole nebo plavání. V současné době se opět dostává švihadlo do popředí zájmu lidí. Dříve se švihadla používaly jen ke hře, ale teprve nyní si začínáme uvědomovat, že nám mohou přinést hmatatelné výhody při hubnutí a odreagování se od všedních povinností.

Pletená švihadla jedou 

Se švihadlem nejen zhubnete, ale také posílíte svaly dýchací soustavy. Trh nabízí nylonové, kožené, bavlněné, pletená švihadla atd. Každé má jiné vlastnosti. Švihadlo z umělých hmot je levné, ale hůře nabývá rychlost. Kožené jsou do ruky těžší, ovšem mnohem výrazněji zapojují svaly horní části těla.  Ale pokud vám kůže ztvrdne, zhorší se kvalita švihadla. Co vás nezklame, tak klasika. Není nad bavlněné nebo pletené švihadlo.   Jak vybrat správnou délku? Švihadlo přeložte na polovinu, postavte se do jeho středu a zvedněte držadla. Pro komfortní skákaní by mělo švihadlo dosahovat k ramenům.

Provazy, švihadla a lana jedině od Delana

A kde nabízejí švihadla, lana a provazy  ve vysoké kvalitě a za přijatelné ceny? Všem zájemcům o prodej těchto výrobků se vyplatí zavítat na portál, kde prezentuje svou provaznickou výrobu družstvo Delana. Této činnosti se věnují již od roku 1991 a kromě švihadel a lan, vyrábějí i prádlové šňůry, motouzy, autolana, ochranné sítě, vazáky, opratě, pavuzníky a teletníky. Máte-li o některé z těchto výrobků zájem, těší se na vás kolektiv poctivých pracantů v Deštné u Jindřichova Hradce.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =