Prodej nového i použitého gastro zařízení: gastrocentrum-pisek.cz

gastroSpolečnost gastrocentrum Pisek s.r.o. se zabývá prodejem výrobků určených pro profesionální použití v gastro průmyslu. Každý nabízený výrobek má potřebnou kvalitu, jednoduchost obsluhy a profesionální zpracování. Gastro zařízení pochází od výrobců, kteří mají dlouhodobé zkušenosti, ty využívají a zhodnocují při výrobě, což zaručuje výslednou kvalitu produktů. Internetový obchod  gastrocentrum-pisek.cz vám přináší cenově dostupné profesionální zařízení pro gastronomii do vašeho provozu, od stolního inventáře až po gastro zařízení jako hnětače těsta, mrazicí truhly, nerez nábytek, konvektomaty, kráječe, nářezové stroje …

Gastro zařízení pro komerční a profesionální použití

Jak všichni víme v gastro průmyslu se pracuje při vysokých teplotách a proto nejvhodnější materiál výrobků je nerezová ocel. Která je odolná vůči častému zahřívání a ochlazování a právě tuto podmínku splňují všechna nabízená gastro zařízení. Dalším předpokladem pro dlouhodobou trvanlivost je robustnost a odolnost konstrukce při zachování co možná nejmenší hmotnosti výrobku. Oceníte nejen vysokou kvalitu výrobků za skvělé ceny, ale také bezproblémovou komunikaci s prodejcem, vstřícnost při řešení problémů a snahu najít co nejlepší řešení při koupi gastro zařízení.

 Váš profesionální partner – gastro bazar

Při výběru vybavení do vašeho provozu je třeba brát v úvahu, o jaký tip provozu jde. Zda bude zařízení přiměřeně zatěžované, nebo bude nepřetržitě v provozu. Toto je podstatná věc při výběru a následné koupi produktu. Vždy je lepší si nechat poradit odborně vyškoleným personálem a tím si zajistit bezchybný chod gastro vybavení i po záruční době. Nebojte se využít ani gastro bazar. Všechny použité gastro zařízení jsou v 100% stavu, po připojení ihned slouží.

1 reply
  1. Libor
    Libor says:

    Taky pokukuji po gastronomickém vybavení, ale teda zjistil jsem, že je to to není nejlevnější. Chtěli jsme konvektomat a tady je to celkem docela investice. Nicméně každý tvrdí, že je to velmi dobrá věcička do kuchyně.

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + four =