Závěsné přebalovací pulty – používejte české výrobky

Přebalovací pult myHMČekáte do rodiny přírůstek a toužíte svou ženu překvapit praktickým doplňkem k usnadnění práce s miminkem? Závěsný přebalovací pult – to je naše doporučení. Prostoru není nikdy dost, nabízí závěsný přebalovací pult řešení s nedostatkem místa v dětském pokojíčku. Přebalovací pult maminkám skvěle poslouží i v koupelně, v ložnici, všude tam, kde chtějí své děťátko přebalovat. Montuje se na stěnu a spojuje v sobě skříňku s několika poličkami a vyklápěcí část, na které je možné jednoduše děťátko přebalit. Batole pochopitelně neleží na tvrdé desce, ale na pěnové přebalovací podložce, která zpravidla nebývá součástí výrobku.

Nejširší nabídka na trhu – přebalovací pult české značky myHM

Máte-li zájem o certifikovaný český produkt, tak zavítejte na internetové stránky portálu kancelarskynabytek.net. Zde společnost myHM design k více jak 400 druhům vybraných produktů přidala i svůj vlastní výrobek – závěsný přebalovací pult, který nabízí v bílém a přírodním laku. Moderní design a kvalitní zpracování za použití těch nejlepších materiálů se snoubí s přijatelnou cenou. Maminky s tímto úžasným výrobkem nejen šetří místo ve svém bytě, ale také své záda. Proč si nedopřát komfort při přebalování miminka?

Praktický závěsný přebalovací pult

Závěsné přebalovací pulty vám báječně poslouží i v budoucnu. Některé modely se dají po odrostlých děťátkách používat jako malý psací stůl či na jiné účely. Nejde o levnou záležitost, ale přebalovací pult svůj účel splní na jedničku s možností dalšího využití. Toho času běží ve výše zmiňovaném internetovém obchodě akce na závěsný přebalovací pult v bíle barvě. Ušetříte víc jak tři stovky – doprava ZDARMA. Bukové překližky jsou mořené na odstín OLŠE, JABLONĚ, TMAVÝ OŘECH, MAHAGON a BORDO. Máte-li zájem o jiný odstín, společnost nabízí možnost vlastního moření.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − two =